Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Harry Potter and The Deathly Hollows

progamer

Öne çıkan mesajlar

ben kitabı okumuştum zamanında ama hiçbirşey hatırlamıyorum =) filmlerde pek detaylara giremiyorlar. inş sahneleri gördükçe hatırlarım detayları.

ilk 2-3 film çocuk filmiydi ve ben de çocuktum o sıralar o yüzden yine severek izliyordum. Biz büyüdükçe o da daha derinlere inmeye başladı =) bi yüzüklerin efendisi ile kıyaslamıyorum sonuçta ama fantastik olsun çamurdan olsun diyen ben için ortalamanın baya üstünde bir seri.
Sosyal ağlarda paylaş

e harry potter da çocuk kitabıydı zaten.

zamanla o nesille beraber büyüdü seri de. ilk çıktığında çocuk kitabı meh demiştim mesela ben.

hatta son filmini izlemedim de 6. filmi falan da izlemiştim hala çocuk filmiydi, ilki sonu pek yok sanırım. ama eğlencelik bişiydi, bi ara izlenebilir baştan sona.
Sosyal ağlarda paylaş

spoiler

Sirius'u gördüğümde bir an yüreğim hop etti.

spoiler

Neville ve Luna'ya kitapta değinilmemişti, filmde beraber olduklarına çok sevindim.

spoiler

Fred'in ölümünü göstermemeleri çok ayıp olmuş. Doğru dürüst anlaşılmadı bile ölenin o olduğu o sahnede.

Sosyal ağlarda paylaş

kitabı okumadım ancak çok kırpmışlar gibi geldi bana.olaylar çok hızlı ve bir anda oldu.hatta 1. filmi boşa çekmişler gayette tek filme sığdırabilirlermiş hatta dahada iyi olurmuş öyle olsa.

okuyanlar hep son kitabı ağızlarından salyalar aka aka anlatıyorlardı özelliklede son savaşı ancak son savaş baya kısa ve kötü olmuş bence

ne yazık ki önceki filmler gibi bunuda sevmedim.kitabı okumadım ama filme pek iyi aktarılamamış gibi geldi bana.puanım 10 üzerinden max 7 olur
Sosyal ağlarda paylaş

beylers sonu şu işte abuk subuk teorilerle gelmeyin:

voldi harry'nin kanını kullanarak ressurrect oluyor ateş kadehi sonunda ve harry'yi "öldürdüğünde" harry'nin dünyayla hala bir bağı oluyor ve harry elder wand'ın sahibi olduğu için asa kendi sahibini öldürmüyor ve büyü harry'nin içindeki hortkuluğu öldürüyor. harry taşı elinden bırakıyor kapışma öncesi ölebilsin diye ama hogwartsda kapışırken ztn ölümün efendisi şeklinde 3 yadigara da sahip olduğu için ölmüyor kesiyor işte voldiyi

geende biraz açık bırakılmış kısımlar var ama çok uçmayın yani aşağı yukarı böyle bişi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...