Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gömücü müsünüz?

White Wolf

Öne çıkan mesajlar

Bu sorunu çözmek için biriken item'ları kullanabileceğin quest koyuyorsun oyuna, quest eğer itemlerın yoksa grinding'e yolluyor, varsa az grinding ile geçiyorsun, ama yan etki olarak eğer oyuncu bi arkadaşı ile oynuyorsa, aha bu item bu queste yaricak, o zaman bu item de yarıyabilir diyip, gene herşeyi toplamaya başlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Maalesef.

En çok KoToR serilerinde küfretmişimdir herhalde, oyunlar bittiğinde üzerim hiç kullanılmamış yüzlerce item ile doluydu.

Artık ne geçse elime satıp para harcamaya fln çalışıyorum.

Yanlız karakterlerin oyuna başlarken ellerinde olan item'ları illa saklarım oyunun sonuna kadar. Bir nevi neydik ne olduk tatmini =)
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

benim miyadını doldurmuş, questi bitmiş quest itemları bile "ya sonradan başka bi quest için isterse?" diye tırsıp, ya da elbet bi işe yarar, biyere satılır, bi bonus getirir diye inventory de oyunun sonuna kadar tutmuşluğum var.

ahah wowda 3-4 senelik filan itemlar duruyodu bankada.
Sosyal ağlarda paylaş

WoW'da mesela bende hala kaç sene öncesinin event itemleri durur.

Bi de şey var, Northrend'de bi questi yapınca zuldrak'ta "Fire estinguisher" diye bi silah veriyo, silahın class ı yok, mavi item ve herkes tarafından kullanılması dışında bi olayı yok. Ama 1 senedir o item bankamda duruyo "ya bi işe yarayacak olursa ilerde" diye :D
Sosyal ağlarda paylaş

bütün oyunlarda para sınırına dayarım bi şekilde. dün fallout3'e başladım. galiba 120 stimpek falan var. 100 caps istiyor diye 1 kere radyasyon muaynesi yaptırdım. onun dışında kaçıyorum köşe bucak.

bide bende herşeyi yapıcam bütün itemları alıcam hiçbişi kaçırmıcam hastalığı var. insan gibi oyna dimi. yok. lan dur şurda bi tepe var orda kesin bişi var diyip karış karış açıyorum.heleki oyunda harita açma gibi bir muhabbet varsa tek noktasını açamıym böle açılmayan olsun ama arada boşluk olsun bug bulur açarım o derece. value 1 olsun yine alırım illa birilerine satarım onu.
Sosyal ağlarda paylaş

evet harita açtırma da diğer ciddi bir rahatsızlık, mmo'larda hızlı binek aldım mı dere tepe geziyorum böyle. gerçi yeni oyunların haritaları daha büyük olduğundan dizginledim biraz o rahatsızlığı. gerçi war'daki tome unlock olayı bilhassa bu rahatsızlığı körüklemek için yapılmış zaten heh.

%100 camo işte iddqd gibi birşeydi.
Sosyal ağlarda paylaş

dragon age'e kadar, ilerde kullanma ihtimalim 0.1% olan itemları bile tutardım çantada, bankada (sırf full set ve görünüşü güzel diye dk starting zone'daki armorlara bankada bir çanta ayırmışlığım vardır wow'da eheh).. ama dragon age'de başa çıkamadım walla.. her türlü poisondı, regdi derken doluveriyor inventory.. ister istemez satıyoruz =/..
Sosyal ağlarda paylaş

ben para konusunda değil de itemlar konusunda habis davranıyorum. yani vendorda güzel bi item varsa ve param yetiyorsa alırım. ama iş herhangi bi işe yarayıp yaramadığı belli olmayan inventory dolusu itema gelince kilitlenip kalıyorum. yeni bulduğum iyi bi item için inventoryde yer açana kadar baya terliyorum. hatta garantiye almak için o noktada save falan alıyorum.

bissürü kişinin de söylediği gibi oyunların çoğunu inventory'mde hiç kullanmadığım tonlarca itemla bitiriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

abi kalabaliga gelemiyorum. ondan hiç kasmiyorum. üstümdekiler dişinda max 2-3 tane ileri seviyelerde kullanmayı planladığım itemleri tutuyorum o kadar. yemişim parasini epik işlere imza atiyorum ben sanal dünyalarda.

hii bazen sosyal itemlar olyor ya görünümü güzel ama içeriği sifir olan. öyle şeyleri tutabiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla haritada açılmamıs nokta kalmaz .. hele birde xp veriyorsa eq2 de ki gibi.. ama banka kasası ve inventory im hep doludur. Oyunun başındaki o en zor donemlerde kullandıgım gozum gıbı baktıgım sılah ve zırhlar oyunların sonlarına kadar ınventoryımde durur. Gonul bagı olusuo o sılahlarla zırhlarla .Napayım elimde değil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...