Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çizgi Roman Severler İçin Sinemaya Yeni Bir Uyarlama

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

bu kızılmaske değil mi? :) (panişır'dan ne anlar türk evladı) yıllardır okumadım ama o kurukafa akıldan çıkacak gibi değil valla..

pigmeler kollardı bunun inini, bir de yardımcı karakter vardı sanki kimdi o ya..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

haa şimdi çaktım kim olduğunu, e ama kurukafaları çok benziyor birbirine. hep benzetirdim zaten birgün karıştıracağımı tahmin ediyordum.. :)

".okunu çıkardılar" diyecektim de zaten daredevil için demiştim onu. kendine has hoş bir tarzı vardır bu kahramanımızın, severim de hani böyle esas oğlanlık olayı nedir ki bilemiyorum.. bunun kendi çizgiromanı var mı?[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 27 June 2003 19:30 tarihinde demiş ki:
Ya nerdeydi. Ha Electra'nın webde okuduğum bölümlerinden birinde nick furry vardı zenci !
Oha dedim bi an. Kel ve zenci.

Öle bişi yapmazlar inşallah. Ben Blade tadında bişi bekliorum.[hline]This Cat Scratches Free.

Irkçı herif (: Zenci oslanolcak (:
eheu şaka bi yana aynı Kingpin e benzicek sonuçta o da zenci değildi (:[hline]Freeware.WeB.Tr
IpAdresimNe.Com
Matrix Code System
Komiter Gosudarstvennoi Bezopasnosti
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 27 June 2003 17:22 tarihinde demiş ki:
bu kızılmaske değil mi? :) (panişır'dan ne anlar türk evladı) yıllardır okumadım ama o kurukafa akıldan çıkacak gibi değil valla..

pigmeler kollardı bunun inini, bir de yardımcı karakter vardı sanki kimdi o ya..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
zauahuu uçuşta son nokta... sam hava yolları
tek rakibi thy
kızılmaskeymiş.. pehh[hline]Little pigs, little pigs, let me come in! Not by the hair on your chinny chin chin? Then I'll huff, and I'll puff, and I'll blow your house in!
Wendy, darling, light of my life, I'm not going to hurt ya. You didn't let me finish my sentence, I said I'm not going to hurt ya, I'm just going to bash your brains in
J.P. "JESUS CHRIST!"
Pinhead "Not quite."
Sosyal ağlarda paylaş

ailesi serseri kurşunlara kurban gittikten sonra kendini boyle bir seyin yasanmaması için suçlularla savaşmaya adayan bi adam. bi özelliği yok sadece bir insanın maximum sınırlarında biri diyelim. ekipmanı sağlam cidden ortağı da ekipman konusunda ayrdımcı oluyor[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikli olarak yakalamaya yönelik silah taşıyor ama mutlaka öldürücü bir silahı oluyor yanında, en büyük silahı ise vanı ses ile çalışıyor araçda bilimum roketler var ve şuraya git buraya git tarzı komutlarıda alıyor ve gidiyor ama aracı uzaktan ortağı sürüyor galiba pek emin değilim spider man de çok göstermiyodu orasını. garip olan şeyse hiç çekinmeden spiderman e yağdırıyo roketleri :)[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...