Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Left 4 Dead 2

eregorn2

Öne çıkan mesajlar

sevdim ben :) şimdilik l4d 1'in basit bir ek paketiymiş gibi gözüktü bana,AI Director 2 için vaat ettikleri çoğu şeyi göremedim ama demo bu belli olmaz,ha yapmamışlarsa burada bu oyunun 2.sinin bu kadar kısa sürede çıkmasını bir Valve çalışanı gibi savunduğum için kendime küfredeceğim merak etmeyin :)

Onun dışında şu halide çok hoşuma gitti,daha zor ve yaratıcı olmuş.Atmosfer biraz kötü ilkine göre ama oyun tam çıksın daha iyi olacak kesin
Sosyal ağlarda paylaş

Cıvık bildiğin, ben almam muhtemelen bunu.

İlk Left 4 Dead'i ilk oynadıktan sonra baya bir süre kalkamamıştım başından, bunda demoyu 1 kere oynadım bir daha giresim gelmedi. İlkinin üstüne hafif bir geliştirme desen o da değil, daha az gerici bir atmosfer ve daha cıvık bir oyun yapmışlar. Tabii bunlar benim tek oynayışta edindiğim izlenimler, ama yani olmamış.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi neyi kimi bitiriyorsun, oyunun yüzde kaçıdır o ilk 2 bölüm, expert oyna advanced yetmiyorsa, o da kolay gelirse zaten bir zorluk daha çıkarırlar tek sıkılan olmayacağımıza göre eheh.

Oyun kolay değil, yanınıza 3 tane counter strike 24/7 adam alırsanız tabiki kolay, 2 tane casual 2 tane eski oyuncu olsun gayet eylenceli oluyor, okuldan arkadaşları kandırıp oyuna soktum, napıcanı şaşırıyor, onu korumaya çalışıyorsun habire.
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi şöyle birşey var,eğer vaat ettikleri şeyleri yapmışlarsa -ki demoda büyük çoğunu görmedik- L4D2'nin oynanabilirlik süresi Modern Warfare 2'den çok daha uzun süreli olur,ilk oyunu da katlar geçer.

Fakat demo bana da pek ümit vermedi.Ön şipariş verdim ama iptal ettirmeyi düşünüyorum,Türkiye'ye eğer ilk oyun gibi gelirse fiyat açısından ki 60 bile olsa alıp oynanabilir.İlk oyun çıktığından itibaren 45 milyondu Mediamarkt'larda mesela,umarım bu da öyle gelir,ön şiparişten gelen parayı da MF2'ye ayırırım asd
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...