Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Save the Paladin, Save the World..

sdexsde

Öne çıkan mesajlar

Benim daha çok merak ettiğim Arthas ölünce/ezilince death knightlara ne olacağı.Zira Highlord Darion Mograine'in dediği şey açık:"We're driven by one thing,retribution".Light's Hope Chapel'de de dediği gibi Arthas'ı tepelemelerine yardım edecekler tamam,e tepelendiğinde ne olacak?
Gerçekten merak ediyorum Blizzard lore olayını bir kenara mı atacak yoksa yeni bir düzen mi yaratacak diye.Birinci ağır basacak gibime geliyor hadi hayırlısı.
Sosyal ağlarda paylaş

Baronthetable said:

Benim daha çok merak ettiğim Arthas ölünce/ezilince death knightlara ne olacağı.Zira Highlord Darion Mograine'in dediği şey açık:"We're driven by one thing,retribution".Light's Hope Chapel'de de dediği gibi Arthas'ı tepelemelerine yardım edecekler tamam,e tepelendiğinde ne olacak?
Gerçekten merak ediyorum Blizzard lore olayını bir kenara mı atacak yoksa yeni bir düzen mi yaratacak diye.Birinci ağır basacak gibime geliyor hadi hayırlısı.
Dk ların gücü azalmazsa (ki azlmicak) o zman mageler de gücünü netherden almasın, heryerden ve herşeyden alsınalr. overpower olsunlar. öl desin öldürsün..
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır yani gerçekten güzel bir Light's Hope Chapel bölümüyle Death Knight'ları WoW'a tanıttılar,bunun devamı gelir mi diye umuyorum.O savaşın sonunda Mograine şöyle birşeyler demişti.
"Although we have no place for us in your world,we will help you in your struggle against Lich King" tarzı.Böyle güzel bir Death Knight questiyle geçmişi hatırlatma veya kendisine dönme gibi birşey yapsalar iyi olur diye düşünüyorum.Ama Blizzard "lorelolwtfrpnubs" gibi düşünüp hiç ederse bu hikayeye yazık eder bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

scourge gg ama deathwing azerohun içine ediyor. beraber lk'yı pwnladığımız gibi deathwing'e de köselim hadi adamım diye bir quote çıkar trion'dan falan al sana dknın geleceği.

mmo-champion forumlarında birinin imzasında şöylesi birşey vardı;

Tirion Fordring: Now the world is free of Lich King's grasp and we can live without fear once again. Our people is avenged and a bright future awaits us
*A distant thunder booms in world*
Deathwing: Prepare to die, cataclysm is upon Azeroth!
Tirion Fordring; WTF!!!???????
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...