Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DOOM 3 geliyoooo... ama...?

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

bi oyun için diil
artık bütün oyunlar yavaş yavaş gelişmiş shaderları kullanmaya başlıyolar.
GF4lerin miladı doluyo
şu an için en iyi fiyat/performans radeon 9200 gibin görünüyo...[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher
Sosyal ağlarda paylaş

boşverin zaten hl2 önce çıkarsa kimsenin oturup bir iki günden fazla doom kasacağını zannetmiyorum ama doom3 gf4 lerle gayet rahat çalışacak buna eminim[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 25 December 2003 01:14 tarihinde demiş ki:
70 dolar nere
200 dolar nere...
fiyat/performans dedim abicim :)[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher

aslında haklısın, fiyat/performans açısından 9200 daha iyidir. lafım yok.

ama herkesin beklentisi farklı, sonuçta 9600 de fiyat performans açısından iyi fiyatına göre. 9200 yeni çıkan oyunları yüksek performansta çalıştırmayabilir.

o yüzden de parası olan gidip fiyat/performansı daha iyi diye 9200 almaz. ;)

sonuç: fiyat performans açısından 9200 iyidir, parası olan 9600 alsın. Ama her zaman fiyat performans açısından en iyi kartı alıp, kısa süre aralıklarla yenilemek daha iyi. Bu işi yatıracak paranız varsa. Yok ben alıp uzun süre kullanırım diyenler için 9600 tavsiyemdir. Memnunum, çoğu yeni oyunu tam detayla, min 2x anti-alias ile oynuyorum.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]

[Bu mesaj Mirage tarafından 25 December 2003 14:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi şöyle cereyan ediyo olay.
kartı alıyoruz.
miladı dolunca 30 dolar civarında alıcı buluyo simsarda (evet bu işin de simsarı var.) sonra gidip 70 dolar civarına alıyoruz yeni kartımızı. Sonuçta gidip en son model ekran kartına (9800 xt bu durumda) saçma sapan paralar (600 bucks civarı 8o) ödememiş oluyoruz...

tabi param olsa ben de 9600 alırdım :D[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 25 December 2003 16:36 tarihinde demiş ki:
bu arada HL2 yi de gf4 mxlerle oynayabileceğinizi ummayın pek derim ben...[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher

ilk olarak HL2 gf2lerde bile çalışacak düzeyde geliştirildi.yani en azından adamlar böyle diyorlar tabi efekt olarak bişey beklemeyin.

ikincisi sakın ama sakın doom3 ü küçük görmeyin.Oyunu oynamış biri olarak oyuna hayran kaldım.Tamam grafiklerde çığır açtığı doğru.ama olay sadece grafik değil.bana inanın.[hline]Gidiyorum gözüm yaşlı
Hatıran hap yüreğime
Sen sev yağmurları
Yağmurlar yağsın üzerime

The number you have dialed is walking with his girlfriend please, try again later.
Sosyal ağlarda paylaş

eh be bone, bende athlon 600, gf2 mx440 64mb, 256mb sdram var da ben bile hl2'yi çalıştırmayı bekliyorum. adamlar öyle dediler daha 6 ay önce grudge'ın söylediği gibi..

esas doom 3 eski 'konu'sunu (varsa hani :-p ) bırakırsa o zaman hl2 karşısında küçük düşer. hl2 ile güçlü olduğu alanda dövüşmemeli, kendi güçlü olduğu alana çekmeli insanların kıyaslamaması için. eğer senaryolu, ciddi ciddi konulu bir oyun yaparsa hl2 ile kıyaslanacak ve şüphesiz zayıf kalacaktır, hayalkırıklığı olacaktır. ama eski doomlardaki gibi bir gerilim, adrenalin ve görsel şölene dönüşen kan fırtınası olursa o zaman işte kendi adını ve şanını yaşatabilir, yoksa "aaa bitirdim ben o oyunu, eh işte öyle bişiydi saçmasapan" denir ancak..[hline]Gimli: Certain chance of death. Small chance of success. What are we waiting for?
Sam: Don't go where I can't follow!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 26 December 2003 11:09 tarihinde demiş ki:
pentium 4 2ghz
512 mb ddrram
128 mb geforce 4 ti 4800 se
19 inç ekran
tv kartı

creative audigy 2
var çalışır mı oyuun sizce?
hl2 ve d3[hline]Bir şeyi göremiyor olman,
orda olmadığı anlamına gelmez.

HL2 ve D3 en az 21" ekran ve tv+radyo kartı istiyor sende çalışmaz :)[hline]!!! No PaNiC AfTeR PAnDiC !!!
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...