Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doctor Who (2005) - BBC One

yav

Öne çıkan mesajlar

Doğal olarak macera/sci fi dizisini (ve çok fazla korkunç yada aşırı ciddi sahnelerin olmadığı) çocuk & genç yetişkin kitle seyreder tabii ki, ama çoğu insan eskiden beri izlediği o diziyle büyümüş nesillerden olduğu için izlemekte hala yani sadece çocuklar izliyor diye genellemek yanlış.

fanboyluk falan da yapmıyorum ben inanılmaz bi keyif alıyorum diziyi izlerken diğer insanlarda aynı şekilde faydalansınlar diye söylüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Farinal said:

Öeh cehalet yürümüş. Doctor Who'nun ne kadar ikonik bir dizi olduğunu söylememe gerek yok heralde. Ki yeni bölüm yayın saatide bbc one da 7-8 gibidir senin sabah kahvaltıda izlediğin tekrarlarıdır.

Yemişim ikonikliğini, bildiğin kötü. Bundan 10 sene iyi olması HOOLY SHIT, inanılmaz dedirtmez. İzledim, efektlerinden tut konusuna, ortalama altı müziğine kadar kötü işte.

Aynı halt merlin için de geçerli. İşsiz insanlar 90ların animasyonlarıyla dizi çekiyorlar, yeh be.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Eccleston'dan sonra yeni serilerden 2ci doktor;David Tennant sevenlerdendim bende, kendinden dehşet rol kattı 3 sezondur Dr Who karakterine....ama yeni oglan, twilight ayarina cekerse diziyi orada biter bu iliski :)

logoyu mogoyuda yenilemisler, senaristte degismis..bakalim neye benzicek..genclere hitap eden bilim kurgu abinin maceralari idi eskiden...simdi abi oldu teenager...

hani yeri geldiginde 'benim adim doktor! arşivinize bakın goreceksiniz kim oldugumu, ona gore huleyn!' gibi posta koymalari bu yeni karakter yaparsa karşısında gizmo/furby olsa bile iplemez gibi geliyor....hayirlisi bakalim..

ps. eheh Eccleston(10th) paso 'Fantastiiiccc!' diyordu sevmistim...DavidTennant 'Brrrriiillliiiaannt!!' diye yirtiniyordu oda iyi oluyordu...ama simdi final sezonuda ve trailerda gordukten sonra yeni oglanin 'GERONIMOOOOOO!' diye sayıklayacak olmasi, eksi puan hanesine bir çizik daha...daaammnn!!!
Sosyal ağlarda paylaş

David Tennant bu Doctor Who rolü ile çok feci de ünlendi dünya çapında, artık bir ton uzun metraj filminde görebileceğiz ki bence yeni bir komedi starı olacak gelecek yıllarda.

Hele şey Batman'in üçüncü filminde Riddler için düşünülüyor deniliyordu. kendi yalanladı bu haberi ama harika uyar olası bir rol alınması durumunda
Sosyal ağlarda paylaş

mono said:

ps. eheh Eccleston(10th) paso 'Fantastiiiccc!' diyordu sevmistim...DavidTennant 'Brrrriiillliiiaannt!!' diye yirtiniyordu oda iyi oluyordu...ama simdi final sezonuda ve trailerda gordukten sonra yeni oglanin 'GERONIMOOOOOO!' diye sayıklayacak olmasi, eksi puan hanesine bir çizik daha...daaammnn!!!

bi sonrakinde doktor ben olucam ve COWABUNGAAAAaaaa diyeceğim..
Sosyal ağlarda paylaş

pff yeni doktor çok rerörö gerçi 9dan sonra 10. içinde ben ilk iki bölümde falan çok gıcık oluyordum ama david tennant resmen doktoru geliştirdi aşmış bir şey oldu yani mükemmel uydu o yüzden bu 11.nin işi çok zor en iyi doktordan ve en sevilenden sonra gelicek ve çok mala benziyor ama bakalım david tennant içinde böyle demişti herkes şimdi en iyi doktor diye bahsediliyor.

ve fantastic ile brilliant dan sonra geronimo çok sux kalmış.

waters of mars'da harika değil miydi bu arada en son onu seyrettim daha son specialı akşama bırakıyorum :(

şunada bayılıyorum :D Oi!
http://www.youtube.com/watch?v=XVJk1n74-nI
Sosyal ağlarda paylaş

Olm şimdi izledim End of Time'ı vay anasını arkadaş

mickey ilk bölümden beri bayıldığım adam ve martha çooook iyi olmuşlar beraber umarım yeni doktorlada görürüz onları. o kadar da kötü gelmedi bana bu arada yeni doktor gerçi biraz david tennant tarzıydı gene konuşması vs ama ilerde biraz daha özgünleşir ve tutar bence. genede david'in o ağlamak üzereyken ki titreyen çenesinin yerini tutamaz o ayrı :(

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...