Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

YGS-LYS, Başlangıç nabız kontrol

Reksa

Öne çıkan mesajlar

barnacle said:

istediğin yerleri yaz işte isteme sırana göre. sallayın sıralamayı puanı. 30 tane mi ne tercih yok mu ztn?

mauhauhauhauhauhauahahuahua!

güldüm lan sabah sabah.. benim bundan sora okulla işim doktorada olur..

ben sadece yardımcı olarak aranıyorum bu tercih hedesinde.. bi bok bilmediğim için de öğrenmeye geldim..

ama şunu diyeyim -bizim zamanda yüzdelik dilim vardı ona göre tercih yapılıyordu- bir referans noktasız tercih aptalcadır. 30değil 100tane hakkın olsa da aptalcadır..
ben girdiğimde 3tercih yaptıydım 2.sine girdim zaten.

@cevaplar: çok sağolun hemen bi dersaneye çökeyim lan ben hemen.. O_O'
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Babam da Bilkent Hukuk'a gir, beraber avukatlık yapalım diyor. Aklıma da yatıyor aslında. Ankara'da, Köşk'ün karşısında, büyükelçiliklerin arasında devasa bir büro aldı yeni, inşaat halinde daha.

Kıbrıs Tıp yerine Hukuk'a gireceğim sanırım para kazanıp ilerde aile kurarsam çoluk çocuğu rahat ettirmek için.

Çok şaçma ya... Edebiyat sınavına laf olsun diye girdim, 15000. oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de özel istiyorum dil bölümü - mütercim tercümanlık da hangi puana bakacağımı şaşırdım

y. dil-1 = 315 / başarı sırası = 11180
y. dil-2 = 322 / başarı sıresı = 11444
y. dil-3 = 335 / başarı sırası = 21397

izmir ekonomi ya da yaşar üniversitesi

bi bok anlamadım
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Dil-1

Sen de Bilkent'e girebiliyorsun.

Buradan herkese tavsiyemdir: Özel gidecekseniz ilk yazacağınız Bilkent olsun. Türkiye'nin en iyi üniversitesi belki de. Avrupa'da kabul gören tek özel üniversitemiz. Şu anda dünyanın en iyi 129. üniversitesi. Türkiye'de ondan iyisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...