Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

YGS-LYS, Başlangıç nabız kontrol

Reksa

Öne çıkan mesajlar

Valla felsefe gereksiz kasıntıydı.

Ben hesapladım puanımı 441 oluyor. Türkçenin hepsini kontrol etmedim sadece emin olamadıgım 4-5 soruya baktım hepsi doğruydu. 1 boşum var 3de yanlış olsa dedim ki yoktur o kadar 440 oluyo. Matda 1 yanlış. Fen 5 yanlış 2 boş. Sosyaldede 25 yaptım 7si yanlış olsa diye hesapladım. İyi gibi baya yani bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

biraz önce dershanede sosyali sürekli full yapan tarih delisi bir arkadaşın sınavda sosyali yapamadığını öğrendim

şimdi benim sosyal çok kolay geçti, girdi dediğime bakmayın da bunlar mı panik yapıyor yoksa hangi soruya baksam doğru cevabı benim cevapladığım yanıtlar çıkıyor ben mi panikledim anlamadım.

eğer tahmin ettiğim gibi çıkarsa ya çok kötü bir not gelecek 100 gibi, ya da süper bir not gelecek. gerçi fen ve matta 20-30 tane boş var ama...

kafam karışık açıkçası..
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

7thBreath said:

proggorp said:

kesinlikle c degil de, moralim bozuk olmasa anlatırdım.

oha nasıl e olur o soru ya, çok saçma
ben de c yapmıştım bu arada, "en mantıklısı bu" diyerek

nasıl kesinlikle değil ya? düz mermere bakarak zaman geçireceğine heykeli yapmaya başlamalıydı diyor. demek ki sanatçının görevi yeni form vermek. değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

proggorp said:

Saeros said:

7thBreath said:

proggorp said:

nasıl kesinlikle değil ya? düz mermere bakarak zaman geçireceğine heykeli yapmaya başlamalıydı diyor. demek ki sanatçının görevi yeni form vermek. değil mi?

Ne saçma bi soru gene ya
geçen sene de bunun gibi 3-4 tane vardı
türkçe'de bir soru için özellikle hâla âlasıyla tartışırım yani
pff
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

proggorp said:

Saeros said:

7thBreath said:

proggorp said:

Ne saçma bi soru gene ya
geçen sene de bunun gibi 3-4 tane vardı
türkçe'de bir soru için özellikle hâla âlasıyla tartışırım yani
pff

bu soru hakkında düşünmüştüm bayağı ve e yi işaretlemiştim, sizde ne alaka allah aşkında c yle ne alakası var, parçaya göre düşünmelisiniz. yoksa tabii ki sanatçıya göre kimisi idealini gerçekleştirir kimisi para kazanır.

neyse uzar gider bu konu ben doğruyu işaretlemişim sevindim asd
Sosyal ağlarda paylaş

Malzeme ve sinirli etkinlik sanirim
OSYM suradan buna boyle bir anlam bicmis
Oysa ki daha once yapmasi gerekirdi filan diyor ya orda
Sinirliyi ordan pay bicmisler gibime geldi bu yuzden cevabi E olarak kabul etmisler.. Ama simdi Felsefede bir tek dogru yoktur ki seninde verdigin cevap dogru duruyor yani yeni bir form yaratmak..Ama dunyada herzaman oldugu gibi Kurallari Koyanlar Kurallara bagli kalmadan hareket edebilirler :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...