Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Outer Heaven -Toplasik pati aion hariketi (Elyos-Kahrun)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Oyuna yeni basliyan, serverindaki 2 saatlik siralardan bikan patileri bekliyoruz efendim

http://img33.imageshack.us/img33/2043/outerheavenoriginal2.jpg

Kahrun cok iyi yeni server kuyruk filan yok, 30 ustu adam hala yok sanirim low lvl pvp donmeye basladi 2. zone da 5-6 kisi olduk dedik bari pati elyoscularini topliyalim (emolara hayir!)

oyle pek bir kuralimiz yok eglencesine oynuyoruz sakin sakin, kasarken beraber takilalim muhabbet olsun hem oyniyalim hem eglenelim olay. patiden olan herkes gelebilir, pati disinda arkadaslarinizida getirebilirsiniz ama tek kuralimiz var sonuna kadar bagli kalicagimiz

zirlamak, kafa sisirmek, bir konuya saplanip surekli whine yapmak, drama cikarmak, ego krizine girip EN IYI BEN BILIRIM kasmak yani kisaca oyniyan arkadaslarimizi chatle taciz etmek yok, cogumuz kafa dinleyip sakin sakin oynamak icin oyuna giriyor

gavurlar soyle gavurlar boyle turkum ben superim vuralim agzilarina, her pisligi yapalim filanda yok kisaca yormayin bizi

tek istedigimiz huzur icinde oynamak oldugundan uymiyani direkman atariz (zaten guildun adida rahat birakilmayi simgeliyor eheh)

hicbir classa ihtiyacimizda yok gonlunuz ne kasmak istiyorsa bekleriz

nickler

suleiman - disappear
senjougahara - kaede
mitsuru - ben

whisper cakin atalim inv
Sosyal ağlarda paylaş

Kargayı ilk gördüğümde baya gülmüştüm COME CITIZEN COME shopuna <3

Senjougahara - Gladiator ben olmaktayım. Class farketmez herkesi bekleriz ama bir chanter veya spiritmaster çok şukela olur. Bana veya Mitsuruya oyun içinde mesaj atın pati nickinizi falan söyleyin. Yanlız biraz spamlayın direk cevap gelmezse. Whisperlar arada kaçabiliyor sesli uyarıya rağmen =/
Sosyal ağlarda paylaş

Su an serverlar cok dengesiz.. Diger MMO'larda olan sey oluyor. 6 serverdan 3 tanesine insanlik disi bir yigilim oldu, bu yuzden belli serverlarda saatlerce suren siralar varken, digerleri Low populationda. Bu olay gelen transfer olayi, ve kalabalik serverlarda tasan sabirlarla daha da dengesiz bir hal alicaktir. Bakiniz aynisi WoW'da olmustur, cok fazla server launch'da inanilmaz kalabalik ve populerken, 2-3 sonra hayalet servera donmustur.. Bunu on gorup hareket edemeyen kisiler oyuna devam etmek icin paid transfer yapmak zorunda kalmislardir pasa pasa..
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Su an serverlar cok dengesiz.. Diger MMO'larda olan sey oluyor. 6 serverdan 3 tanesine insanlik disi bir yigilim oldu, bu yuzden belli serverlarda saatlerce suren siralar varken, digerleri Low populationda. Bu olay gelen transfer olayi, ve kalabalik serverlarda tasan sabirlarla daha da dengesiz bir hal alicaktir. Bakiniz aynisi WoW'da olmustur, cok fazla server launch'da inanilmaz kalabalik ve populerken, 2-3 sonra hayalet servera donmustur.. Bunu on gorup hareket edemeyen kisiler oyuna devam etmek icin paid transfer yapmak zorunda kalmislardir pasa pasa..

wow ilk ciktiginda paid transfer yoktuki
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...