Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Yardım] Rapidshare Premium'la dosya indirmek

dufrasne

Öne çıkan mesajlar

Rapid premium hesabı aldım. Diyelim gece ben yatarken bilgisayar da indirsin istiyorum. Fakat Google Chrome'daki downloadları sınırlamanın ve bu sayede 2şer 2şer linkleri indirmenin yolunu bulamadım. Flash Get yükledim o da rapide uyumlu çalışmadı. Bir yolu var mıdır bu dediğim olayı yapmanın?
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

rapidshare manager var neden onu kullanmıyorsunuz ben onu anlamıyorum.

chrome veya flashget ile kasmaya gerek yok. açıyorsun rsm'i, direk hızı da, indirme adedini de sınırlandırabiliyorsun.

Çünkü rapidshare manager sadece rapidshare için geçerli ve bazen indirdiği dosyalar corrupt oluyor. Halubki Jdownloader 200 küsür dl sitesini destekliyor ve auto ip yenileme olayı var ve corrupt dosya olma olanağı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bone said:

rapidshare manager var neden onu kullanmıyorsunuz ben onu anlamıyorum.

chrome veya flashget ile kasmaya gerek yok. açıyorsun rsm'i, direk hızı da, indirme adedini de sınırlandırabiliyorsun.

onceden bende bunu kullaniyordum fakat yapilan bir guncellemeden sonra kullanilamaz oldu suan ne durumda bilmiyorum ama free download manager bayagi guzel :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bir forumda diyelim linkleri altalta yazmışlar
örn :

said:

http://www.rapidshare/files/1.1
http://www.rapidshare/files/1.2
http://www.rapidshare/files/1.3

Bunları mouse ile seçip sağ click
flashgot diyince linkleri analiz edip , karşılığı olan dosyaları DownThemAll a gönderiyor .. Flashgot suz böyle komple linkten almaca , sıraya koymaca beceremedim ...

Çok da önemli değil , zaman kaybı olmuyor , olsa olsa 400 kb lik birşeyi fazladan kurmuş olurum o kadar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Flashgot sağ buton eklentileri için GEREKLİ, yanlış kurmamışsın. Ben çok alıştım ve zor vazgeçerim.

Klasik adamım, firefox->grease monkey rapid checker->flashgot eklentisi->flashget classic

grease monkey picture

yeşil check işaretini görmeden başlamam download'a bu da bir alışkanlık.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu da güzelmiş Grease monkey , eve gidince onu da kurayım ...

Normalde her ne kadar Chrom kullansamda surf için , bu add on lar yuzunden firefox u da hazırda tutmaya devam ediyorum. Birşey indiriceğim zaman açıyorum sadece firefox u ..

Muadili add-on ları en kısa zamanda Chrome da görmeyi umuyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

FDM kullanıyorum, eğer özelliği açarsam panoya kopyaladığım download linklerini yakalıyor. Şifreyi de tutabildiği için linkleri kopyalayıp açılan download ekranını onaylayınca download başlıyor. Linkler doğru/yanlış veya çalışıyor mu diye kontrol etmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Lancelion said:

orbit downloader kullanıyorum, clipboardda görünce affetmiyor kendisi zaten.

ctrl+c, enuf.

Onlarda bir sure sonra rahatsız edici oluyo .

Bi de mesela yukardaki msj ımı Copy yapsan eline sadece

www.rapidshare.com yazısı gecicek ama aslında rapidshare.com/files/1.1 e giden bir link o , inmesi gereken dosyayı anlıyo mu orbit , o şekilde bir linki Copy yapınca
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...