Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Universite size neyi cagristiriyor?

reyou

Öne çıkan mesajlar

Starbucks'ın kahve tohumlarını denemedim de, filtre kahveleri (paket olarak alınanları) orta karar, hazır yapıp sattıkları BAYA kötü.
En son dün latte içeyim dedim, espressonuz kaç saatlik diye soracaktım. 20 dakikada falan tüm olayı gider kahvenin çünkü, n saatlik filtre kahveyi köylü gibi dayayıp üstüne basıyorlar şurubu aromayı, millet te içiyor. Sanırım espressoya da benzer bir uygulama var. Zaten aroma dışında bastıkları nanenin ne olduğu da belli değil, kahvelerini hiç içmemek lazım aslında.
Kanser olacaz hep.

Burtonesk'e laf atanın ağzını kırarım geneldi, yoksa ben de biliyorum kanka olduğunuzu. Ben önlemimi alayım da sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Alis said:

^^ starbucks özentiliğinide türk milletine mahsus.. Amerikada bildiğin sıradan kahve dükanı.

Üniversite bana serverlara girip soruları çalmayi çağrıştırıyor :) başkada bişe yok ^^ hangi üni olduğunu expose edemem ama onun sayesinde mezun oldum ^^ yani olucam yarı dönem sonra :)

serverlarda sorular ne arıyo ya oha.sınav yapmadan internete mi upload ediyolar soruları?
Sosyal ağlarda paylaş

Hocalar asistanlarina vermek üzere fotokopiye basilması için mail'lerinde saklıyorlar. Mailleride bildiğin squirel yada horde mail systemi.. Binlerce exploiti var... Onu'da bıraktım ana serverlarına girebiliyorduk.

Çok komik yaşadığımız bi olayı anlatayım. BIM ( Bilgi Işlem Merkezi) okulun name serverlarini giriş panel bilgilerini server üstündeki desktopda txt formatında bi dosyada saklıyordu. :) Gerisini siz düşünün..

Hocaların mail şifrelerini md5leri kıraraktan giriyorduk ilk başlarda sonrada md5+salt koruması getirince direkt server üstünden şifrelerini bulup giriyorduk vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

SiNKHoLe said:

Alis said:

^^ starbucks özentiliğinide türk milletine mahsus.. Amerikada bildiğin sıradan kahve dükanı.

Bu yoruma da bitiyorum artik, duyanda ömrünün yarisini amerikada gecirdi sanicak.

siktiri boktan 3'ü bir aradayı 2 milyona sattıkları sürece starbucks özentisi olucam kusura bakma. Orta boys star. kahvenin 6'da biri kadarı bile yok çay bardagında verdikleri nescafe'lerde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...