Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
3 aydan fazladır oynamıyordum neredeyse, 2-3 gündür dönüş yaptım da ne olmuş bu oyuna ya

ne kadar puştluk, çakallık, afedersiniz ama götlük varsa hepsini çözülmüş.

3 kill kalmıştı Laguna Presa'nın ilk baselerini savunuyorduk işte, UAV geldi az canlı base'in yanına yattı. Bende mal gibi ateş etmeye başladım ama niye buraya indi diye de bir yandan düşünürken jeton o an düştü, ateş etmeyi kestim ama çok geçti sdfdsfds

UAV patlamasıyla base uçurmalar, pompalıların bu kadar çok kullanımı, c4'cülerin baselere ölümüne girip sürekli puan toplaması hatta patlatması off off

Oyunu en saf döneminde oynamışız biz ya :D

Gerçi C4'cülük bayağı eğlenceli birşeymiş, arada yapıyorum asdf
Sosyal ağlarda paylaş

İyi C4 kullanan adama saygım sonsuz. Korkudan denemiyorum bile, az teamkill yapmadım eheh.

Vietnam güzel duruyor, iron sight kapışmaları. Atmosfer de iyi. 4 harita var dedi, bence çok az. Customization olarak ne yapmışlar onu görmek lazım. Eğer o da yarım yamalak ise mod gibi birşey olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bc2 nin bokluğu şu: ya ezilen takımdasınız ya ezen. Ezilen takımdaysan bi bok zevk alamazsın öyle lanet bişey takımın ne attack yapar ne adam gibi teamwork olur öyle gelir ezerler seni.
Oyuna harcadığım sürenin 3te1 ini düzgün takımlar olan server aramakla arıyorum. Lanet olsun bıktırdı artık ya ezim ezim ezilen salakların takımındasın ya da ezen.Ezen takımda olursan da direk bayrakları alıyorlar sonra ordan baserape yapıyolar bazen.zevksiz oluyo yine yani. Çok nadir dengeli oyunlar oynadım cidden çok nadir. Halbuki bf2de böyle bişey yoktu. harbiden yoktu yani herkes akıyodu bi şekilde. Bok gibi bişey bu olay
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
stingbull said:

bc2 nin bokluğu şu: ya ezilen takımdasınız ya ezen. Ezilen takımdaysan bi bok zevk alamazsın öyle lanet bişey takımın ne attack yapar ne adam gibi teamwork olur öyle gelir ezerler seni.
Oyuna harcadığım sürenin 3te1 ini düzgün takımlar olan server aramakla arıyorum. Lanet olsun bıktırdı artık ya ezim ezim ezilen salakların takımındasın ya da ezen.Ezen takımda olursan da direk bayrakları alıyorlar sonra ordan baserape yapıyolar bazen.zevksiz oluyo yine yani...

QFT
Bikaç aydır oynamıyorum, sebebi çok güzel özetlenmiş. Bu yazıya bi de her patchte oyunun performansının düşmesini ekledim mi tam olur.
Sosyal ağlarda paylaş

abi yok ne etrafımda bunu oynayan arkadaş var, e şimdi bu hon gibi dota gibi de bişey değil ki oyunda friend yapıp aynı oyunlara girelim ne biliim olmuyo yani. Keşke şöyle 3 tane arkadaşım olsaydı pcleri güzel, oyunu oynamayı bilen.. Tsden akardık sonra mis gibi
Tek basıma giriyorum şansıma güzel takımdaysam bazen zevkli oluyo, değilsem direk sövüp çıkıyorum.

Bu arada +1 elemana ihtiyacımız var gel koçum akarız tsden diyen olursa gelirim, iyi oyuncuyum yani hehe^^
Sosyal ağlarda paylaş

stingbull said:

Oyuna harcadığım sürenin 3te1 ini düzgün takımlar olan server aramakla arıyorum. Lanet olsun bıktırdı artık ya ezim ezim ezilen salakların takımındasın ya da ezen.Ezen takımda olursan da direk bayrakları alıyorlar sonra ordan baserape yapıyolar bazen.zevksiz oluyo yine yani. Çok nadir dengeli oyunlar oynadım cidden çok nadir. Halbuki bf2de böyle bişey yoktu. harbiden yoktu yani herkes akıyodu bi şekilde. Bok gibi bişey bu olay

onda da adam gibi teamplay yapan takımlar eziyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...