Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

o nelson bay sanırım son dönemlerde yapılmış en kötü map ...

karanlıktan ne adam seçebiliyorsun ne de adam gibi siper alabileceğin bir yer var. Attackers'in komple mal olmadığı bir durum haricinde defenders'in kazanma ihtimali yok o mapte ...

nasıl yani, yok artık. Defender inanılmaz avantajlı tam tersine o map'de bana kalırsa, tüm binalar gl e vs. çok açık, c4 kurmak dert kurduktan sonra korumak ayrı bi dert, hele bi de son base de b sanırım büyük olan mekanı alabilmek için inanılmaz sabır ve iyi oyun gerekli. Medic assault ları doluştur içeri girebilmeleri çok zor
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bence de orda atak yapmak zor, özellikle ilk phase. Etrafta çok fazla engel var, illa ki yakın savaşa zorlanıyosun. Öyle olunca da 3x grenade ya da 2x explosive perkini almış assault ve medicleri dolduruyosun, tamam.
Hele bi de karşıdaki adam ne zaman spawn olacağını bilemiyosa, gangrape yaptığın adamın dibinde spawn oluyosa direk farma bağlıyosun adamları.
Hayır öyle bi defansa karşı atak yaptım da ordan biliyorum. 3 kişinin arasında öldüğüm halde sürekli beni resliyodu bizden bi medic mesela sdfkjh
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Abi ben oyuna giriyorum böyle, normal insanlardan ÇOK daha uzun sürüyor loading ekranı, var mıdır bunun bir çözümü? Betada da böyleydi.

ayni olay bende de var, lan oyuna giriyorum, herkes mcomlari patlatmis bile. Sanirsam directx9 yapiyorduk bi config dosyasindan o hizlandiriyordu da, bulmam lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...