Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

Anelor said:

dun girdim bende betaya oyun cok iyi
merak ettiklerinizi sorun bende elimden geldigince cevap vermeye calisayim beyler bayanlar

merak ettiğim;

1942'de ve 2. oyunda atıyorum ana üste spawn oldun, tüm araçlar kapıldı bişeye binemedin. öyle kalıyosun odun gibi araç çıkmasını bekliyosun. 2142'de buna ana gemideki kapsül fırlatıcılarıyla bi çözüm bulmuşlardı. bc2'de bunu çözen bişey var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Anelor said:

dun girdim bende betaya oyun cok iyi
merak ettiklerinizi sorun bende elimden geldigince cevap vermeye calisayim beyler bayanlar

merak ettiğim;

1942'de ve 2. oyunda atıyorum ana üste spawn oldun, tüm araçlar kapıldı bişeye binemedin. öyle kalıyosun odun gibi araç çıkmasını bekliyosun. 2142'de buna ana gemideki kapsül fırlatıcılarıyla bi çözüm bulmuşlardı. bc2'de bunu çözen bişey var mı?

betada tek map var ona gore konusayim
betada bunun icin herhangi bisey yok zaten tek map var o mapte ole cok buyuk bi map degil sorun olmuyor o dedigin
Sosyal ağlarda paylaş

Gladmir said:

Yahu mw2 ye cok mu alıştım nedir, grafikler bir acaip geldi, elemanların hepsinde quick reload perk i var gibi.

Araçlar şahane olmuş tabii, map ler de gayet büyük olacaktır araç oldugu için.

Closed beta ya her psn account u olan katılabiliyor mu?

preorder yapinca geliyor betakey
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

sanki biraz daha hizli oynanabilir hale gelmi$ oyun? ya da bana mi oyle geldi acaba?

bad company 1 de gayet hizliydi o konuda bi degisiklik yok arcade shooter iste yanliz unlocklari actirmak insanin omrunden omur goturuyo haberiniz olsun M16 icin iyi bi oyuncu isen her oyunda en az ilk ucteysen falan puan olarak rahat bi 60-70 arasi bi oyun suresi alir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...