Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

abi sayfalar once dedim sorun anlatiyim diye soru soran eden yok oyunun en guzel tarafi bana gore squad olayini inanilmaz yapmis olmalari yani oyunun keyfi squad halinda oynayinca cikiyor kimse mw deki gibi solo takilmiyor bu oyunda ole bi yapmislarki public game e girin squad dayanismasini yasarsiniz direk unlock sistemide cok muthis customization cok iyi m16 ya 4x scope altina shotgun takip esebiliyosun araclari cok guzel yapmislar sesler o surus hissi ozellikle jip ve atv de harika ninjalik cok eglenceli oluyor atv ye atlayip dag bayir cayir cimen arkalarindan dolasip sniperlara bicagi takip aglatmak dog tag toplamak priceless
Sosyal ağlarda paylaş

kamera olsa cok guzel bi video yapmak istiyorum patidaslarimi aydinlatmak icin ama malesef.

classlari anlatiyim mesela size

simdi 4 tane class var assault engineer medic ve recon

assault dediginiz bildigin duz asker assault rifle kullaniyor ismindende belli oldugu gibi silahlarini actirmasi en zor olan class assault hele m16 yi actirmak omrunden omur goturuyor adamin. assaultun squaddaki islevi ammo supply yapmasi ammo box atarak takim arkadaslarinin supply ihtiyacini karsiliyor.

engineer benim favori classim susturuculu silahlar kullaniyor scar akss74u pp2000 gibi squaddaki islevi anti-tank mine kurmak anti-tank anti-personel roketlerle anti-tank gorevi uslenmek ve repair yapmasi. cok overpower gibi gozuksede oynayinca classlarin aslinda ne kadar dengeli oldugunu anliyacaksiniz.

gelelim medic e medic LMG kullaniyor PKM M249 gibi ve health pack atiyor bide revive yapabiliyor

recon ailenizin sniper i sensor atarak bi bolgedeki dusmanlari radarda gorunur yapabiliyor c4u var ve air strike cagirabiliyor

bide her classin alabildigi bir takim silahlar vs var tracer dart thompson M1A1 ve shotgunlar ozellikle bu kitler cok iyi olmus cunku sniperda m95 i actirmak gercekten aci verici ve sniper rifle la insan bi sure sonra sklabiliyor eziyete donebiliyor o zaman napiyoruz? primary weapona all kitden thompson u alip aksiyonun icine dalabiliyoruz hemde recon puani kazanip m95imizi actirabiliyoruz.

simdi mw deki gibi bide perkler var 2 tane perk alabiliyoruz birinci kendi adamimiz icin yani ekstra grenade olsun ammo olsun improved accuracy olsun improved explosive damage olsun birde arac icin perk aliyoruz bunlarda tankin armorunu arttirmaktir primary gun in delayini azaltmaktir tankin radar menzilini arttirmaktir bu tip seyler. simdilik bunlar geldi aklima sorun sorularinizi cevapliyayim

bu arada hem mortar cagiriyor hem c4 kuruyor hem sensor atiyor falan dedigime bakmayin bunlar opsiyonlar hengisini seciceginizi siz aliyorsunuz ole hepsini birden yapmiyor tabiki
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Hava araçları var mı? Ben videolarda rastlamadım.

simdi hava araclari 3 farkli helikopter var bide UAV var UAVnin bilgisayari oluyor ona oturuyosun kucuk bi helikopter kontrol etmeye basliyorsun ve onunla lazer tutarak air strike cagiriyorsun akillica kullanildiginda cok efektif ancak diger helikopterler hakkinda bi yorum yapamiyacagim zira betada yoktu.

deniz araclari olarakta bi jet ski bide bole ufak tekne vari bi arac var iste ustunde stationary silahlar neyim var
Sosyal ağlarda paylaş

abi sana soyle soyliyim o is o kadar kolay degil yani gunde ortalama 6-7 saat oynasam her allahin gunu 2 ayini alir nerden baksan heralde daha bile fazla tutabilir actirmasi. diyelimki actirdin bi sure sonra acilacak zaten hepsi o zaman oyunun kendi award sistemi devreye giriyor gibi yaptigin seylere gore pinler ve insigniallar kazaniyorsun mesela bi roundda assault rifle la 6 kisi oldurursen assault efficency pin aliyorsun 28 farkli pin var pinleri sayana kadar anam agladi insighniallari sayamiyacam 2 kati falan insignallar var ki belirteyim bu pinlerde ve insigniallarda bosluklar var hep eklenmemis pinler ve insigniallar var. insigniallarda iste sniperla 500 head at bi roundda 10 kisi oldur hic olme vs vs gibi daha kastirici seyler bunlarida yaptin silahlari kullanmana gore her silahin ve aracin skill leveli var adam oldurdukce iste bronze silver gold goldx2 goldx3 vs vs platinium diye giden seyleri var. ki oyun acik alan cok fazla cok farkli sey yapabilme olanagin var kendini tekrar etmiyor oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

dreagloth said:

simdi hava araclari 3 farkli helikopter var bide UAV var UAVnin bilgisayari oluyor ona oturuyosun kucuk bi helikopter kontrol etmeye basliyorsun ve onunla lazer tutarak air strike cagiriyorsun akillica kullanildiginda cok efektif ancak diger helikopterler hakkinda bi yorum yapamiyacagim zira betada yoktu.

deniz araclari olarakta bi jet ski bide bole ufak tekne vari bi arac var iste ustunde stationary silahlar neyim var

WAT??

Battlefield'ı Battlefield yapan Dogfightlar yok mu yani??? O_o
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Anelor said:

dreagloth said:

WAT??

Battlefield'ı Battlefield yapan Dogfightlar yok mu yani??? O_o

bad company 2 bu. battlefield 3 te hepsi olacak merak etme.

zaten bunda max player 32 iken battlefield 3 te standart 64 belki + max oyuncu olacakmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...