Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

bende oyunda pek aktif değilim ama, pingim ortalama 150. Bazı serverlarda 110 felan oluyor. Ama lag dediğim pek olmadı. Sadece oyuna girdikten sonraki ilk ölüşümün animasyonu 2 kez oluyor (lag varmış gibi) sonra düzeliyor.

Bu arada hardcore serverları tavsiye ederim. Normal sunucularda sürünürdüm önceden, hardcore modda takılmaya başladıktan sonra eğlenmeye başladım.
FF yüzünden spam yapamıyorlar, kamerayı çevirirken Q spam yapanlardan kurtuluyorsun. Adam göremiyor ama spot ile işaretliyordu ne güzel :P

Birde PB nedir ya? eskiden speed hack engelleyemezdi bu program.
Sosyal ağlarda paylaş

uzun bi süredir battlefield play4free oynuyordum. battlefield 3 çıkana kadar beni idare eder diye umuyordum fakat dayanamadım. gittim demin flight simulator x'den sonra hayatımın 2. orjinal oyunu olucak bc2'yi steamden 30$'a aldım. evet mutluyum. ve hayır bunca senedir cebimde akrep yoktu. yoksa hak edene veririm ben parayı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
tasteinwoman said:

uzun bi süredir battlefield play4free oynuyordum. battlefield 3 çıkana kadar beni idare eder diye umuyordum fakat dayanamadım. gittim demin flight simulator x'den sonra hayatımın 2. orjinal oyunu olucak bc2'yi steamden 30$'a aldım. evet mutluyum. ve hayır bunca senedir cebimde akrep yoktu. yoksa hak edene veririm ben parayı.

ya oyun piyasasına yeni girmişsin ya da cebinde akrep var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...