Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

atsizcilar vs niggaz

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

dunyamizin kaniyan yarasi olan negro sorununa el atti ulu turkcu atsizin takipcileri

h ttp://www.atsizcilar.com/forum/zenciler-ve-zararlari-t108163.html

bunun yaninda toplumuzun bir baska kaniyan yarasi olan turbanli emolarada el atmislar

h ttp://www.atsizcilar.com/forum/turbanin-disina-tasan-emoluk-t107957.html

cok eglenceliler ya EHUEHEUEEEe
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.atsizcilar.com/forum/yerel-secim-sonuclari-2-yil-sonraki-genel-secime-nasil-yansir-t106719.html

Tengri Dagli
Adanalı cono(çingene) ülkücü ve çaşıt bir piç olduğu tespit edilmiştir

Emre Mert
Yüzümüze yalakalık yapıp arkamızdan küfredecek ve teyzesinin kızına karşı olan hislerini Msn'de millete anlatacak kadar ikiyüzlü, sapık, şerefsiz, aşağılık ve Türkçülerin imajını zedeleyen bir piçtir.

Türk Oğlu Türk!
Aptal olduğu için atılmıştır

Tunga
Aptal olduğu için atılmıştır
Sosyal ağlarda paylaş

"Yağmur Oğlum!

Bugün tam bir buçuk yaşındasın. Vasiyetnameyi bitirdim, kapatıyorum. Sana bir resmimi yadigar olarak bırakıyorum. Öğütlerimi tut, iyi bir Türk ol.
Komünizm bize düşman bir meslektir. Bunu iyi belle. Yahudiler bütün milletlerin gizli düşmanıdır. Ruslar, Çinliler, Acemler, Yunanlılar tarihi düşmanlarımızdır.
Bulgarlar, Almanlar, İtalyanlar, İngilizler, Fransızlar, Araplar, Sırplar, Hırvatlar, İspanyollar, Portekizliler, Romenler yeni düşmanlarımızdır.
Japonlar, Afganlılar ve Amerikalılar yarın ki düşmanlarımızdır.
Ermeniler, Kürtler, Çerkezler, Abazalar, Boşnaklar, Arnavutlar, Pomaklar, Lazlar, Lezgiler, Gürcüler, Çeçenler içer(de)ki düşmanlarımızdır.
Bu kadar çok düşmanla carpışmak için iyi hazırlanmalı.
Tanrı yardımcın olsun!
Nihal Atsız
ordakilerde bunun gibi iste

kaynak wiki den
Sosyal ağlarda paylaş

Skroce said:

"Yağmur Oğlum!

Bugün tam bir buçuk yaşındasın. Vasiyetnameyi bitirdim, kapatıyorum. Sana bir resmimi yadigar olarak bırakıyorum. Öğütlerimi tut, iyi bir Türk ol.
Komünizm bize düşman bir meslektir. Bunu iyi belle. Yahudiler bütün milletlerin gizli düşmanıdır. Ruslar, Çinliler, Acemler, Yunanlılar tarihi düşmanlarımızdır.
Bulgarlar, Almanlar, İtalyanlar, İngilizler, Fransızlar, Araplar, Sırplar, Hırvatlar, İspanyollar, Portekizliler, Romenler yeni düşmanlarımızdır.
Japonlar, Afganlılar ve Amerikalılar yarın ki düşmanlarımızdır.
Ermeniler, Kürtler, Çerkezler, Abazalar, Boşnaklar, Arnavutlar, Pomaklar, Lazlar, Lezgiler, Gürcüler, Çeçenler içer(de)ki düşmanlarımızdır.
Bu kadar çok düşmanla carpışmak için iyi hazırlanmalı.
Tanrı yardımcın olsun!
Nihal Atsız
ordakilerde bunun gibi iste

kaynak wiki den

insan kalmadı lan, jamaikalılarla mı takılacaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...