Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Catastrophe Guild Başlığı - 1

Regalya

Öne çıkan mesajlar

serjuhan said:

Paticik'te herkes sizin nası adamlar olduğunuzun farkındayken gelip bunları hala yazabiliyor, millete laf atabiliyor olmanız çok ilginç gerçekten.

Paticiktekileri arkana alma çabası iyimiş.serjuhan artık kaybol git shine mı kuruyosun kumda guild mi kuruyosun ne yapıyosan yap. Bir adam dolandırdı diye ne zmn bi konu açılsa januz küfür edip duruyosun. Amacın dedigin gibi olsaydı gidip diğer başlıkta devam edebilirsin. Belliki bir kuyruk acın varki burda qqluyosun drama çıkarma telaşı içindesin. Çıkar zaten eğlence olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında yaptığınız şeyler küçümsencek şeyler degil saygı duyulacak şeyler ancak şu tavırlarınızla cidden küçültüyorsunuz yaptığınız isleri ve saygı dersen zaten size kim saygı duysun heh.

Shine adını o pis ağzına alma. Bunca zaman bi tek siz Wow oynamadınız ve siz başarı kazanmadınız. Bu ülkede ne guildler kuruldu başarılar elde etti ancak hepsi çok degerli yöneticilere vs sahipti ve bir coguyla iyi iliskilerimzi vardı ve herkesde sever saygı duyardı. Cünkü sessiz sakin islerini yapardı hepsi ve saygı görürlerdi. Ya siz sürekli saga sola laf edip cocukca hareketlerde bulunmaktan baska, insanlarin antipatisini kazanmaktan baska ne yapıyorsunuz? Yukarıda Gangren'e ithaf ettigin videoya koydugunuz şeyi görunce zaten nası insanlar olup nası bir ruh hali icinde bulundugunuz belli oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:

Aslında yaptığınız şeyler küçümsencek şeyler degil saygı duyulacak şeyler ancak şu tavırlarınızla cidden küçültüyorsunuz yaptığınız isleri ve saygı dersen zaten size kim saygı duysun heh.

Shine adını o pis ağzına alma. Bunca zaman bi tek siz Wow oynamadınız ve siz başarı kazanmadınız. Bu ülkede ne guildler kuruldu başarılar elde etti ancak hepsi çok degerli yöneticilere vs sahipti ve bir coguyla iyi iliskilerimzi vardı ve herkesde sever saygı duyardı. Cünkü sessiz sakin islerini yapardı hepsi ve saygı görürlerdi. Ya siz sürekli saga sola laf edip cocukca hareketlerde bulunmaktan baska, insanlarin antipatisini kazanmaktan baska ne yapıyorsunuz? Yukarıda Gangren'e ithaf ettigin videoya koydugunuz şeyi görunce zaten nası insanlar olup nası bir ruh hali icinde bulundugunuz belli oluyor.

Kimsenin O.o catas böyle saygı duruşuna geçelim çabasında degiliz. Hakedene hakettigi cevabı veriyoruz. Guildin başarısını düşürür diye alttan alma çabası içinde degilim kusura bakmayın.
Gangrene yollamadım sadece senin kafandaki insanlara yolladım. Bok atma çabası içinde, bir açıklarını yakalasamda yazsam çabasındaki kişilere attım o videoyu. 'Catastan bir adam dolandırdı 100 lerce kere yazayım catas baslıgınada belki cevap verirler bende siz saygısızsınız başarınızı küçültüyorsunuz fln yazarım action olur' diye düşünen insanlar olabilir tabi serju. Tabi sen gangrenle aynı tribünde oldugunu gösterme çaban oldugundan öyle anlamıssın doğal.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu niye Gangreni arkama alma çabam olsun veya paticiği. Wow forumundan banlansam nolacak bakmıyorum bile nerdeyse. Bu arada inanın size karşı zerre çekememezliğim yok, butthurt de yok. Olması için de bir sebep yok. Aksine cidden zaten emekli olmuşuz şurda ve hala çabalayan insanları görmek ve başarılarını görmek beni mutlu eder ve ediyor da. Sadece bu tavırlarınız keşke biraz daha normal olsa diyorum o kadar. Ha bu da sizin umrunuzda deilmiş zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Guild başlıkları sadece guild hakkında bilgi,iletişim,progress vb aktarımı için kullanılmalı daha öncede bunu belirttiğimiz halde patidaşlarla alakadar olmayan argümanlar,kişisel tartışmalar ve karşılıklı atışmalar devam etmekdedir bir kere daha uyaralım ve çizgimizi çekmiş olalım konuyu saptırmaya yönelik tartışmalar ve bu tartışmalara katılan herkez cevap vermek için bile olsa yaptırım altına alınacakdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ooo özelden gel de dendi. Bakalım fin özelden adres vermeye cesaret edebilecek mi? Januzu böyle hararetle koruduğuna göre kesin birlikte yediler paraları.

Miraul zaten anlatıyordu januzun iç ettiği paralarla ibizada şöyle eğlendik böyle keyif yaptık diye, meğer gült içinde de kalmamış sefalar. Ki ben mesaj sileceğiz gizleyeceğiz diye alan yöneticilerinden de şüphe etmeye başladım. Sus payı mı aldılar acaba?...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...