Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Catastrophe Guild Başlığı - 1

Regalya

Öne çıkan mesajlar

Kimsenin kimseyi korudugu yok, ayrıyetten konunun bahsettiginiz kişi ile zerre alaksı da yok. Boost alan kişi warlock olduğu için bi maini warlock olan birisi girdi accountuna. Warrior olsaydı ben veya chaosbreed girecekti büyük ihtimal ile. Eğer account bize verildiyse boost için, seçtigimiz birisine verip oynatıyoruz, sorumluluğu da bize ait. Güvencesi de %99 değil, 100.

Serjuhan kendi kişisel meseleni kendi yollarınla halletsen daha iyi olur, artık pm ile küfür mü edersin yoksa evini mi bulursun ben bilmem ama guild topicinde yersiz oluyor, arkadaş link vermiş üstte, yeri orası.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben guilde yüklemedim olayı. Ayrıca dediğin de haklısın guild topicinin kirletilmesi benim de hoşuma giden bir şey değildir zaten. Ancak ne olursa olsun guildinizde böyle arkadaşlar tabi ki olabilir ama madem öyle bu forumda bir çok adamı dolandırmışsa ve bu adam (aynı adam olduğunu varsayıyorum yukarı da verilen postun linki koyulunca) guildinizdeyse bende buraya yazarım tabi ki. Zaten o postun altına zilyon tane post attık, PMler attık cevap gelmedi. Artık bir beklentimiz de yok. Fakat şu an paticik.com'da Catastrophe başlığındayız. Paticik üzerinde ciddi sayıda insanı dolandırmış birisine laf etmem pek anormal değil sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Postlar temizlenebilir o ayrı. Ama hani bu arkadaş ve ticaretle ilgili bir olay varsa uzak durulmalıdır. Ha bir de üstüne hiç bir şey yokmuş gibi adam korunmamalıdır.

Bu arada guildboost olayını zaten guild yaptığı için tabi ki bu adamın ticari şahsiyetsizliği guildi zaten bağlamaz bu konuda kimsenin şüphesi olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu raf işinde kişisel suçlamak ne kadar doğrumudur bilmiyorum. baştan bütün yazılanları okumadım o yüzden çok bişey yazmam doğru olmaz. ama annual pass ın ilk ayları yani sağlam ayları hep januzdan alırdım raf ı. sorunda olmadı. toplu alım hiç yapmadım zaten, çünkü bi terslik çıkacağı belliydi. ay ay aldım. en son ayda patlayınca bidaha raf a bulaşmadım hiç. bütün herkesin hatası toplu raf almak oldu sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız guildın üyeleri bir bütün olarak guilda duyulan güveni etkilemez mi? Diyelim ki axedice bir dolandırıcı. RAF kullanarak baya bi para topluyor, RAF patlayınca saç ektirerek tipini değiştiriyor, sonra da artan parayla ibizaya karılı kızlı tatile gidiyor. Bu durumda axedice VAY AK üyesidir bunda yamuk olmaz koskoca VAY AK gültü var arkasında diyen insanların gözünde VAY AK'nın şanı nice olur??

Bence büyük gültler recruitment sürecinde ve gültten adam atarken bu konuya da dikkat etmeli. Mesela adı geçen x şahıs hakkında cata içinde hiç tartışma dönmedi mi, bu adam bizim adımızı lekeledi denmedi mi? Haram parayla aldığı ençartlarla warrock dipiyes yapıyor, bunun yaptığı dipiyes de mekruhtur diyen çıkmadı mı? Sonuçta catanın güvenilirliği var ortada . . .
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Yalnız guildın üyeleri bir bütün olarak guilda duyulan güveni etkilemez mi? Diyelim ki axedice bir dolandırıcı. RAF kullanarak baya bi para topluyor, RAF patlayınca saç ektirerek tipini değiştiriyor, sonra da artan parayla ibizaya karılı kızlı tatile gidiyor. Bu durumda axedice VAY AK üyesidir bunda yamuk olmaz koskoca VAY AK gültü var arkasında diyen insanların gözünde VAY AK'nın şanı nice olur??

Bence büyük gültler recruitment sürecinde ve gültten adam atarken bu konuya da dikkat etmeli. Mesela adı geçen x şahıs hakkında cata içinde hiç tartışma dönmedi mi, bu adam bizim adımızı lekeledi denmedi mi? Haram parayla aldığı ençartlarla warrock dipiyes yapıyor, bunun yaptığı dipiyes de mekruhtur diyen çıkmadı mı? Sonuçta catanın güvenilirliği var ortada . . .

Arkadaşlar trollüyor musunuz ciddi mi yazıyorsunuz gerçekten ayırt edemedim, ancak trollse bence olmadı. Ciddyse zaten yanıt vermeye lüzum yok, guild yönetiminde ve kadromuzu oluşturma, koruma konusunda nasihate ihtiyacımız yok. Catastrophe guildine nasihat vermek için de baya güzel bir kafaya sahip olmak gerekli. Kafan güzelmiş güle güle kullan :)
Sosyal ağlarda paylaş

Çekememezlik olayın neresinde ben anlayamadım. Ama verilen cevaplara bakılırsa cidden üzücü arkadaşların psikolojisi. Yani kendilerini aşırı üstün görüyorlar. Mevzu dolandırıcının tekiydi halbuki ama nerelere getiriyorsunuz. Aquila da abuk bişey dememiş düzgünce yazmış adam düşüncesini. Hani bu dolandıran arkadaştı mevzu ama belli ki bok boku kuburda bulurmuş. Bulmuşlar birbirlerini.
Sosyal ağlarda paylaş

Napılabilir sejuhan, seni magdur etti diye guillden mi atsaydık?
Senin gibi önüne geleni atsaydık zaten şuan senin gibi telefonda tetris oynuyor olurduk. Sana kişisel cevap vermedim, dışarıdan insanlar çekememezlik ile suçladılar, gelip hala bize bok mok yazıyorsun. Yukarda da biri bok at izi kalsın dediginde karşı çıkmıştın lol.

Januz da artık nası geçirdiyse kaç yıl önce oyunu bıraktın hala konuşuyorsun kaç yıllık sokmuşsa kazıgı bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

İste bu yüzden boklu moklu lafı kullandım. Bi an pişman olmuştum ancak dogru yerde kullanmışım lafı.

Bu arada WoW degil ki olay Diablo 3 icindi tüm olay yani hali ile ne kadar önce oldugunun bir önemi yok bu olayın ki zaten ben aldıgım sıra WoW'u bırakmıştım.

Adamı atın diyen zaten yok, kimsede böyle bir şey isteyemez/bekleyemez sizden. Ancak hani bu konuda yazı yazanlara da adamin yaptıgı dogru bir şeymiş gibi tepkiler vermeniz hali ile daha cok tepki cekiyor. Yoksa ben de olsam zamaninda bende atmazdim bu sebepten adamı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben guildden kimsenin bugüne kadar januzu burda veya başka biryerde korumayı bırak bu konuda yanında oldugunu görmedim. Senin de gördügünü düşünmüyorum çünkü ben de dahil olmak üzere guildden de birçok adam januzun aracı oldugu çinliler yüzünden magdur kaldı. Raf yapan herkes farkındaydı zaten riskinin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ragefreakyo said:

Januz da artık nası geçirdiyse kaç yıl önce oyunu bıraktın hala konuşuyorsun kaç yıllık sokmuşsa kazıgı bilemedim.

Bir ara Karandin senin officerliği almıştı hatta mumble den bu adamdan değil officer raider bile olmaz demişti.

Neden geri aldı ki senin gibi laçka bir adamı kimse anlam veremedi. Şu yazılarına bak. Nasıl geçirdi ne demek ya?

Bu kadar mı kalitesizsiz. Guildin kalitesini buralarda düşüren senden başka biri değil ya.

Sen officersın arkadaş adam gibi temsil et guildi. Yeter artık. Milletle kişisel tartışmalara girmekten vazgeç.
Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:

Abi elin şerefsizini bi de çamur at izi kalsın diye koruyormusunuz sırf guildie die?

Gangren said:

Pyro/Januz'un olayı kişisel bir durum, Catastrophe ile bir ilgisi yok.

Haklıdır, haksızdır olayına girmeden, bu konuyu burada kapatmanızı rica ederim.

Guild ile ilgisiz mesajları müsait bir zamanımda temizleyeceğim.

Adam kaç msjında küfür ve hakaret ettigini sayamadım sanırım. Bunun artık 'dolandırma' olayından olmadıgını sırf ben düşünmüyor olmalıyım. Adam şu siteden banlanmıyor bile fakat biz 2 küfürsüz laf soktuk diye 2 beyinsize banlanıyoruz. Metin Şentürk bile görebilir bunu sanırım gangren anlamadı. Olmuyor zorlamaya gerek yok.

herhangibiri said:

Bir ara Karandin senin officerliği almıştı hatta mumble den bu adamdan değil officer raider bile olmaz demişti.

Neden geri aldı ki senin gibi laçka bir adamı kimse anlam veremedi. Şu yazılarına bak. Nasıl geçirdi ne demek ya?

Bu kadar mı kalitesizsiz. Guildin kalitesini buralarda düşüren senden başka biri değil ya.

Sen officersın arkadaş adam gibi temsil et guildi. Yeter artık. Milletle kişisel tartışmalara girmekten vazgeç.

Şu guildde oynayamıyacak gelse bile yedekten çıkamayacak kişiler gelip burda akıl veriyolar inanılmaz. Ragefreak kaç yıldır bu guildde ve officer. Guildin kalitesini korumak sana kalmadı.Bu kadar sene nerdeydin 2 dedikodu duydun diye fırladın. Gidin kumdan kale yapın.
Biz şikayetçi degiliz ayrıca gangren. Silinmesine gerek yok. Tek yaptıgın bu ztn.

[video]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=0HGH72wbfHc#t=1310s?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...