Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Catastrophe Guild Başlığı - 1

Regalya

Öne çıkan mesajlar

serjuda az degildir ha :)

bak simdi ne olacak.

zamaninda arkadasimin programiyla ucarak az grull vs farmlamadilar. oyle ucarak git havadan grull farmla onu farmla bunu farmla :D acaba diyorum shine daki progressde ucarakmi idi :P

ah serju ah :D ne manyakti bu bilmezsiniz siz :D
Sosyal ağlarda paylaş

Shadow Priest, Rogue, Balance ve Resto Druid, Mage alımı yapılacaktır.

PTR raidler öncelikli olduğu için, guilde başvuracak arkadaşların PTR client'ı şimdiden indirmesi tavsiye edilir. PTR raidlerine gelmeyen Initiate ranktakiler sorgusuz sualsiz guildden uzaklaştırılacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Yapacaktım edecektim ile olmuyor. Biz 2 kişiyiz orada gerisi zaten horde. Ona rağmen %10 hp kalınca tavuklar gibi başladınız kaçışmaya sonra hop içeri. En azından delikanlı gibi savaştım öldüm derdiniz Brightmist ile beraber şimdi o da gitti. :D

UO'da action yaparken şehre kaçan gz kuşlarının wow versiyonu gibi ne o öyle.

Miraul'u da al yanına gelecek sefere en azından iki interrupt atarsınız keyfimiz yerine gelir :p
Sosyal ağlarda paylaş

Ragefreakyo said:

yalana bak hordeların tamamı zaten afkydı 3vs1 daldınız bana :D ayrıca ölürdüm de trashi çektiler ondan girdim raid kadroma saygım sonsuz.

Nasıl bi ölüm korkusuysa artık 2yi 3 gördün demek ki :d

Sen tek değildin ayrıca hiç yalan atma. Brightmist kamil kamil smite atıyordu bize ki ilk saldıran o zaten. Sonra korkup içeri kaçınca tek kaldın. Trash çektilermiş hadi oradan instance kuşları sizi B)-

Gelecek sefere onurunla savaşıp ölmeni bekliyorum senden :p
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...