Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Türk Guildi

JuMa

Öne çıkan mesajlar

Skiller moblarda daha hizli artiyor. Hem skillinizi kasarsiniz, hem attiginiz reg'in parasini cikarirsiniz. Ama asla tek basiniza gitmeyin, gank yerseniz aglatir reglerden dolayi..

Macro icin karadan 30-40 dakika uzaklasin yuzerek, orda magery kasin, beni 5 gunde 1 kere kestiler, o da player mal lootlamamis lol, 2.5k ash vardi ;p

ps. dummy karakterle ben lootladim ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

oyun videolarına bakarak anlıyamayıcağın tek oyun df bence,ha bütün videolarını izlersin pvp,meslek,pve v.s v.s belki bir fikir sahibi olursun ama,oyun bayağı bir saat istiyor oynıyanlardan,sıkılmam dersen gathering den ganklenmekten v.s direkt gel hiç bekleme esiri olabilirsin bu oyunun yada direkt küfreder çıkarsın:D

kanlı çarpışmalar:p

Sosyal ağlarda paylaş

her ırkın kendine göre stat üstünlüğü var diye biliyorum tam emin değilim mesela elfler 25 dex le başlıyorlar diye duydum v.s v.s ama emin ol archer bir oyunda görebileceğin en zevkli atraksiyon:) düşmanın veya mobun uzaklığına göre yayı havaya kaldırıyorsun aynı gerçek hayattaki gibi ,yani inanılmaz gerçekçi oyun
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Hic tavsiye etmiyorum Killerlord, iki gun oynancak bir oyun degil.

Daha casual oyunlari tavsiye ediyorum, darkfall cok zaman istiyen bir oyun.

zaman çok da öyle kasıntı hale getiriyorsa bana gelmez hehe veya her an pk olayı falan beni sinirlendiriyor :D

şöyle video bulamadım ki skiller falan ince ince anlatan
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hic pk'dir, ganktir, kesilmedir sinir yapmayan bir insanimdir ama DFO'a ilk basladigim zamanlarda cildirdim, saga sola esya firlattim oyle diyim sana.

Para verip bir de ustune sinirini bozarsin, UO mantalitesinde olmadiktan sonra ugrasilicak cekilicek bir oyun degil, senin oynadigin oyunlari da bildigim icin tavsiye etmiyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
Arkadaslar bende eu da basladim nikim kara murat ben böyle zor bir oyunu hiç oynamadim çok zor geldi bana ,oyunun mantigi sitemi cok güzel lvl sistemi yok en güzel tarafi bu ve çok teferruatlı aynı ultima online gibi ben bu oyunu sevmeye başladim fakat bir sorunum var bu oyun hakkında hiç bir şey bilmiyorum yardimlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar olmekten biktim nerdesiniz bu oyuna 150 TL para verdim biri ban yardim edermi ben bu charla ne yapcan diger online oyunlarda lvl alirdik ;bunda ne yapacaz skill alicaz ama nasil ne yi nasil yapicaz; daha oyunun basindayim playerlar kesiyor biz nasil gelisicez zar zor silah almistim armor almistim adamin biri geldi beni dogradi ne silah kaldi ne armor ne yapicam kala kaldim bu oyunu anlatan bir rehber yokmu ben hic bilmiyorum bana uo demeyin uo hakkinda bilgim hic yok ben wow ve lineage2 oynadim. arkadaslar bu oyun nasil oynanir; oyunu sevdim oynuyamiyoum lutfen yardim edin oyunda nikim KAPTANI DERYA bu oyunda pm nasil atilir onu bile bilmiyorum; /tell campagnoaro slantor yazdim yanlismi yazdim acaba bir yardimci olsaniz 6 aylik account aldim bosa gidicek acayip asabim bozuldu ben mulayim sakin bir insanim ama bu oyun yuzunden sinir oldum nerden aldim diyorum bilmeyince tabiki bir ogrensek oynamasini sevmeye basladim daha guzel olucak eminim bu chari dusmana bir turlu vurduramadim vuruyor hep iska bu oyundaki 1 2 3 4 ...... 9 hane var bunlar ne ise yariyor skill koyuyorum ama vurmuyor bir icraat yok yaratigi isaretleyene kadar canim cikiyor zaten bir yardim lutfen
Sosyal ağlarda paylaş

sakaryali said:

Arkadaslar bende eu da basladim nikim kara murat ben böyle zor bir oyunu hiç oynamadim çok zor geldi bana ,oyunun mantigi sitemi cok güzel lvl sistemi yok en güzel tarafi bu ve çok teferruatlı aynı ultima online gibi ben bu oyunu sevmeye başladim fakat bir sorunum var bu oyun hakkında hiç bir şey bilmiyorum yardimlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

sakaryali said:

arkadaslar olmekten biktim nerdesiniz bu oyuna 150 TL para verdim biri ban yardim edermi ben bu charla ne yapcan diger online oyunlarda lvl alirdik ;bunda ne yapacaz skill alicaz ama nasil ne yi nasil yapicaz; daha oyunun basindayim playerlar kesiyor biz nasil gelisicez zar zor silah almistim armor almistim adamin biri geldi beni dogradi ne silah kaldi ne armor ne yapicam kala kaldim bu oyunu anlatan bir rehber yokmu ben hic bilmiyorum bana uo demeyin uo hakkinda bilgim hic yok ben wow ve lineage2 oynadim. arkadaslar bu oyun nasil oynanir; oyunu sevdim oynuyamiyoum lutfen yardim edin oyunda nikim KAPTANI DERYA bu oyunda pm nasil atilir onu bile bilmiyorum; /tell campagnoaro slantor yazdim yanlismi yazdim acaba bir yardimci olsaniz 6 aylik account aldim bosa gidicek acayip asabim bozuldu ben mulayim sakin bir insanim ama bu oyun yuzunden sinir oldum nerden aldim diyorum bilmeyince tabiki bir ogrensek oynamasini sevmeye basladim daha guzel olucak eminim bu chari dusmana bir turlu vurduramadim vuruyor hep iska bu oyundaki 1 2 3 4 ...... 9 hane var bunlar ne ise yariyor skill koyuyorum ama vurmuyor bir icraat yok yaratigi isaretleyene kadar canim cikiyor zaten bir yardim lutfen
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Ilk kademede dikkat etmeniz gereken seyler, etrafta "griefer" dedigim clanlar var, bunlar NPC sehirlerinde dolasip, macrodaki adamlari olduruyor. Normalde clani olmayan adami oldurdugunde "kill" aliyor ve 8.0 alignment kaybediyor. Ama eger clani varsa, kendi claninin lideri oldugu icin sizin claniniza savas acip "kill" almadan sizi sehir icinde kesebiliyor.

Anlamadığım nokta biri savaş açıp sizi macroda kesebiliyor diyorsunuz da adamlar savaş açınca ben kabul etmedikçe savaş açılmış oluyormu? En azından UO da 2 tarafta savaşı kabul etmedikçe guildler arası savaş durumu aktif olmuyordu.Burda öyle birşey yokmu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...