Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Türk Guildi

JuMa

Öne çıkan mesajlar

Beyler bütün blacklerin 75 archer 50 fire magic 50 melee olmasını bekliyorum ondan önce kurmamızın pek bi anlamı yok. Clana girmek isteyen arkadaşlarada clan kurulana kadar elimden geldiğince yardım etmek isterim ama bu saydığım skiller olmadan clana girerseniz sizin zararınıza olcak gibi. Herkes savaş açıp istediği yerde saldırabilecek o yüzden bir an önce skillerinizi halledip pvp antremanı yapın bolbol.
Sosyal ağlarda paylaş

Eyw wolf zaten 75 yapmak istiyoruz melee yi de o zamana kadar archer ve mage bizi idare eder. Birde sürekli birlikte takıldığımız için 6 kişi 50 melee de yeter şimdilik zaten clanı kurduktan sonra ilk kasılacak skill meleeleri 75 leyip spellchantinge girişmek sonra elemantalleri geliştiririz diye düşündük.

Aedon hazır orda clana girmişken. Clan şehrinin nimetlerinden yararlanın macrolayın deli gibi charları yazdığım skillere getirin ki burda savaşlarda ezilmeyin. Şu an clanımız olmamasına rağmen bi clan bizle resmen savaşta. Guardzone dışında birbirimizi gördüğümüz yerde direk olay çıkıyo
Sosyal ağlarda paylaş

Archery en basit skill su an :)

Size tabii ne kasicaginizi ogretmek benim haddim degil ama, guide'dada yazmistim "fark yaratan noktalar" diye, bunlari asmaya bakin ilk, digerlerine gitmeden once..

Mesela archery basladiniz, 75'e kadar durmayin ki, 3 tane 50 ise yaramaz skilliniz olcagina bir tane 75'i gecmis ve 25 sharpshooter kasmis archeryniz olsun, ise yarasin diye diyorum.

Ayrica parry'i unutmayin arkadaslar. PvP'de asiri onemli. Hatta en onemli skill bana sorarsaniz. Bugun 4vs1 3-5 dakika dayandim strafe ve parry kullanarak.

ps. bu arada eklemek istedim, Juma sen mesela fire kasiyordun. Alchemy kasan arkadasiniz kac skillde bilmiyorum ama ben bugunun sonuna kadar 75'e vurmus olucam, rank 50 staff yapabiliyor olucam, eger ihtiyaciniz varsa hala dwarf bolgelerindeyim :)

5x darktaint 1. staff dmg/speed

1x shadowcrest 2. staff speed/dmg

bunlarin yaninda wood, gold, iron istiyor. darktain ve shadowcrest skinning ile cikiyor. para, wood ve iron az istiyor. ayrica rank 40 da yapabiliyorum tabii :)
Sosyal ağlarda paylaş

ayıp ediyosun ya,haddine olmaz olurmu,biliyorsun da söylüyorsun işte:D aslında dediğin çok mantıklı bende öyle gideyim en iyiside,ben şimdi şunda kararsız kalıyorum,wood mining kasıpmı ki bu çok fazla zaman alıyor öylemi yapayım arrowları,yoksa herbal kasıp düşen steedgrassları millete satıp piyasadan okmu toplıyım diyecem,bu seferde bowyer yükselmiycek neyse,bırakiim dağınık kalsın,bu nasıl türkçeyse:S
Sosyal ağlarda paylaş

Parry bence inanılmaz gereksiz bir skill, benim parry 30 felan oda oyunun ilk günleri dalgasına arkadaşlarla takılıyoduk parry vs ordan yani...

Herkes elemental sevdası gidiyoda açıkçası bi archeryin yada melee masteryin yoksa elemental almak bana akıl karı gelmiyo. Adam melee range e girdiği an gg olucaksın sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

Grupta eger parry skilli yuksekse kimse melee'ye veya archery'e girerse girsin yalan olmaz, su an parry asiri OP, ve eger skilliniz yuksekse kaybettiginiz stamina orani cok buyuk seviyede dusuyor. Bende 80+ parry var, ve nasil diyim, milim milim oynuyor her darbeyi parryledigimde. Ayrica unutmayin ki parry yaptiginiz her darbe karsi taraftan yuksek orada stamina goturuyor. Grup pvp'sinde guvenli oynamak istiyorsaniz ve sayi ustunlugunuz varsa, size saldirildiginda parry yapar hem olme riskini ortadan kaldirirsiniz, hemde digerli icin adamin arkasini cevirmis olursunuz. Eger kisi deli deli donerek, sprint yapip hoplaya ziplaya saldiriyorsa hic ugrasmayin, saldirdigi kisi saldirana yuzunu donere parry yapsin, 2 dakika da ya mana to stamina basmaya baslar yada staminasi biter, zevkini ala ala oldurursunuz.

Kendi wood'unu ve ingot'unu cikararak okunu yapmak daha mantikli. Odun kesmek STR, maden kazmak VIT getirir. Bunun yaninda hepsi, craft dahil WISDOM getirir ki bunlarin hepsini ihtiyaciniz var. Skillerde 3-4 gunde 100 oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla benim oyun stilime baya aykırı parry :) Ben parry kasıyosam bi fightta büyük ihtimal ölüyorumdur. Parry seni ayakta tutar ama karşındakinde AoE varsa çatır çatır vuruyor gene. Parryi 2-3 şey için kullanırım; ilk olarak mountla bi yere charge ediyosak parry basılı giderim, suda birinden kaçıyorsam parryleyerek arkaya doğru yüzerim son olarakda canım cok dusuk noktalara indiyse ve yakınlarda başka arkadaşlar varsa yardım edebilicek parrylerim onlar adamı benden uzaklaştırırken. Onun dışında ben çok offensive oynarım ondan pek parry ile işim olmaz :P
Sosyal ağlarda paylaş

ben zaten bire birden bahsetmiyorum onu söyliyimde,kalabalık da aoe atanlardan ziyade melee takılanların peşine takılınca,dönüp dönüp vurmak zorunda kaldığında staminasını çabuk bitiriyorsun,bire birde de o senin dediğin gibi çok salağa rastladım ben,elinde 2h le parry yapmama rağmen aralıksız vuranlara,ama döne döne vurduklarında zaten sende baya darbe yiyosun zamanında dönemezsen falan
Sosyal ağlarda paylaş

JuMa said:

Beyler bütün blacklerin 75 archer 50 fire magic 50 melee olmasını bekliyorum ondan önce kurmamızın pek bi anlamı yok. Clana girmek isteyen arkadaşlarada clan kurulana kadar elimden geldiğince yardım etmek isterim ama bu saydığım skiller olmadan clana girerseniz sizin zararınıza olcak gibi. Herkes savaş açıp istediği yerde saldırabilecek o yüzden bir an önce skillerinizi halledip pvp antremanı yapın bolbol.

yahu macro da yasaklandı 50 fire magic wall of pain falan olmadan nası kasılabilir ki
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...