Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

Transfer den baya önce oyunu silmiştim, dün yeniden kurdum, şimdide patch bitmek üzere :P.
Bakalım umarım bu serverda biraz olsun eğlenebilirim.
k8p de dest tarafında bir kaç sınıf oynandığı için fena eziliyorduk, umarım burada böyle değildir :)

(yani ezilmeye birşey dediğim yokta. Sınıf eksikliğinden, bazı yerlerde hiç birşey yapamıyorduk. varsa yoksa bizim taraf melee idi)
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

dest zerg guildleri aion'a mı gitti ne oldu anlamadım doğrusu ben de, ilginç.
organize zergler zerg guildlerini yediler :D norn destte tek kural wardı, en ondekini izle. eger en ondeki wc'ye girerse herkes wc'ye girip "where to?" diye sorardı. zerg hic bir $eydir, strateji her $ey :)
Sosyal ağlarda paylaş

ukyo said:

Sam said:

dest zerg guildleri aion'a mı gitti ne oldu anlamadım doğrusu ben de, ilginç.
organize zergler zerg guildlerini yediler :D norn destte tek kural wardı, en ondekini izle. eger en ondeki wc'ye girerse herkes wc'ye girip "where to?" diye sorardı. zerg hic bir $eydir, strateji her $ey :)

katılmıyorum, son derece organize idi destro guildleri. server birlesmesi ile deli lag oldugu bir kac gun sadece destro - order esitti, sonra bir anda bosaldi butun server. pek normal degil bence. belki 30 bwnin 10-15 tank + 10 healer arkada olacak sekilde laylaylom skill spamleyip, 3-4 warbandi dagitmasi belki sinir bozmus olabilir bilemiyoruz tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bugunku formulumuz :

Mara(t) = aktif marauder sayisinin zamana gore fonksiyonu
Magus(t) = aktif magus sayisinin zamana gore fonksiyonu

olmak üzere,

lim............ Mara(t)+Magus(t) = 3
t->gunumuz

O 3 taneden birisi benim. Ben de savagery specim, yani demo yok, buradan gunumuzde(hatta 1 ay öncesine kadar) birim zamanda yapilan rift ve demo spam sayisina varabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

rahatsızım bu surekli sehir kusatması olayindan, bir hevesle gireyim diyorum lagten veya serverin asiri yuklenmesinden ap / soul essence dolmuyor, skiller (özellikle cast time'lı olanlar)yapilamiyor, pq bitiyor 15-20 dakika resetlenmiyor, olmuyor da olmuyor. Ha butun bunlar olurken chat olayi lagsiz çalisiyor, benim ati summon ederken 2-3 laf ediyoruz guildle o ayri.

t2-t3'teki karakterlere geceyim diyorum, orada da bir aksiyon yok paso kirmizi kaleler, senaryolar da eskiye göre azaldi sanki, gerçi dun yine 7-8 tane yaptim senaryo ama eskiden birinden cikip oburune girerdik diye hatirliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

çok yanlış yaptılar fort kaldırmakla, en azından şehir senaryolarını t4'lere açmaları ya da normal senaryoları kapatmamaları lazım. devamlı 48vs48, devamlı adell'in zıpçıktılarından kaçmak, iki saat despawn olmalarını beklemek filan sıkıyor. çok büyük hata yaptılar en son yamada.
Sosyal ağlarda paylaş

bariz bir üstünlük göstermiş gibi konuşmuyor musunuz bi de... =P

onca dövdünüz madem niye sabah akşam ICye gelemediniz k8pdeki gibi, tek yaptığınız bomb gruplarıyla senaryoları domine etmek oldu. bir de siege sırasında altdorf kapısını tabii. =P

server siz gelmeden önce de gayet dengedeydi, sabah IC siege, akşam Altdorf siege olurdu hatta. şimdi de aynı noktaya geldik kanımca, hatta destro daha üstün gibi. ama bence k8pden sonra üstünlük sağlamanız lazımdı, sonuçta sabah akşam king kesilen serverdan, stage 2yla yeni tanışmış servera geldiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

valla mergeden önce destro bayagi bir eziyordu sanki, surekli bir fortress kuşatması, sürekli bir zone lock. sahsen black cragdaki yollari hic bilmiyormusum ben birlesince onu gordum. birlestikten sonra biraz order lehine döndü gibi ama dun aksam yine basari ile girildi altdorfa (sonrasi noldu bilmiyorum).

gecenin olayi reikwaldin eataine'den 3 saniye farkla önce locklanmasi ve bu durumda eataine'in renown vermeden kapanmasi ve benim kesin eataine locklanir önce deyip eataine gitmem sonucu reiklandda 2 kale ve 1 bo renown bonusunu kacirmamdi :) aglamak istiyorum sayin seyirciler. region chatte adamlar artik isi iddaa'ya dokmuslerdi eatain'e 50g diyen adamlar vardi, sus pus oldular tabi :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...