Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Dwarf Noble Backgroundu

Ben Elf Magele bitirdim oyunu, bitirdikten sonra bütün 6 backgroundu da oynadım başını Ostagara kadar nedir backgroundları göriim die. Neyse Dwarf Noble da üstte de dendiği gibi işte bhelenin kardeşisin vs. Exile oluosun da. Sen tekrar Orzammara gelince ne oluo Bhelen seni tanıo mu, Sana bhelen veya yine harrowbilmemneyi tercih etme şansı taniolar mı. Hani elf mage ken ben alakasızdım, kim düzgündür bilmiodum şansa düzgün adamı seçmişim de dwarfken biliosun kimin ne pislik olduunu

Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

Dwarf Noble Backgroundu

Ben Elf Magele bitirdim oyunu, bitirdikten sonra bütün 6 backgroundu da oynadım başını Ostagara kadar nedir backgroundları göriim die. Neyse Dwarf Noble da üstte de dendiği gibi işte bhelenin kardeşisin vs. Exile oluosun da. Sen tekrar Orzammara gelince ne oluo Bhelen seni tanıo mu, Sana bhelen veya yine harrowbilmemneyi tercih etme şansı taniolar mı. Hani elf mage ken ben alakasızdım, kim düzgündür bilmiodum şansa düzgün adamı seçmişim de dwarfken biliosun kimin ne pislik olduunu

bi farkı yok, "adın taştan silindi sen yoksuz orzimar için" diyolar. kral olamıyosun. gerisi aynı, arada bazı npcler "ooo kardeş katili gelmiş" diyo bazılarıda "ooo lordum gel bi cayımı iç" diyo.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

denerimin ara sokaklarinda 5341654126245 adam tarafindan ganklenmek gercekten cok sahane, hangi akilli koymussa bunu oyuna tebrikler, umarim yasadigi sehrin arka sokaklarinda boyle ganklneir.

zaten en zor savaştığım yerler orasıydı.
her bir adamı öldürmek için 2-3 potion içiyordum.

5 adam bir tarafta, 5 adam karşı tarafta, 5 adam hidela arkandan çıkıyor, 5 adam öte taraftan yardıma geliyor, bazen aralarında birkaç tane de mage felan oluyor, enfes.

ne oldum dememeli, ne olacağım demeli.
gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Venator said:

Redeagle said:

O ruin içindeki avatar bulmacası kısmında sanırsam bir kez deneme hakkınız var. Tuzağı çalıştırırsanız doğru sırayla yapınca bile olmuyor galiba. Questini alıp aktif questlerde mi yoksa değil mi bakın bence.

Yok öyle bişey. Ben questi almadan yanlışlıkla tuzagı aktive ettim sonra questi alıp düzgününü yapınca girebildim.

işte olayı da o zaten, questi aldıktan sonra yanlış seçim yapıp tuzağı aktive edersen bi daha yapamıyosun bana da oldu o

ama questi almadan sırf xp için gelip bilerek yanlış seçenek seçilip spawn olanlar kesilebilir, daha sonra quest alınabilir, bikaç xp için :p
Sosyal ağlarda paylaş

abi arka sokaklardaki fightta mecburen los yapiysun
aslinda hile deil bence abi
yane archer gelmesin kardesim ne isi war
niye kosuyo bana dogru
ali ile bi gorunuyorum kosede sonra geri kosuyorum
gelen meleeleri dovup tek tek
sonra gidip rangedleri dovuyorum

bu arada hala 3 sorum war

1.

dagbasinda guven ordegi

ya bu mountain toptaki dragonu oldurmeden ashesdan bi parca aldim. kesmek zorunda miyim abi. imkansiz cunku bildigin onyxia tankliyorum. more dots more dps diye bagira bagire. maximium 70%e indirdim canini. alistar tankliyo azcik sora bana donuyo threaten felan acik war mi bi triciki bi item felan mi kullancam

2.

respect

war mi cidden respec potion warsa nerden alcam bi soleyin lan

3. bunda spoiler sart deil frost weaponla flame weapon stackliyo mu?

bide bazi sacma seler war oyunda resmen delirten
1. casterlar inanilmaz guclu oyunda. player olarak degil dusman olarak. healingi engelleyen angut curse bile oyundan sogutuyor insani.

2. en en en kotusu bu. konusarak cozdugun problemler resmen zarar ziyan cunku xp vermiyo. bole antiksiz bisi war mi ya. mesela havendaki tapinakta eger bilmeceleri bilirsen xp yok bilmessen mobiu kes 70 xp 8 tane mob 560 xp gunah resmen.
hem skil harciyoruz hem bi ise yaramiyo. zaten oyunda herseyin ikinci bi cozumu war(adam konusmassa itemi karistir cikiyo felan)

3. toplama questlerinde denerimdekini aldin. orzamardakileri topladin gibi bisi yazsa ya. bu ne abi elde not defteri ben mi yazcam log ne ise yariyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

aquila said:

denerimin ara sokaklarinda 5341654126245 adam tarafindan ganklenmek gercekten cok sahane, hangi akilli koymussa bunu oyuna tebrikler, umarim yasadigi sehrin arka sokaklarinda boyle ganklneir.

5 adam bir tarafta, 5 adam karşı tarafta, 5 adam hidela arkandan çıkıyor, 5 adam öte taraftan yardıma geliyor, bazen aralarında birkaç tane de mage felan oluyor, enfes.

gibi.

Evet yaa "ulan madem bu kadar adamınız var bligttan ne korkuyonuz salın bunları üstlerine" diyesim geldi.Elimde shock bomb,zırt zehir,bilmemne granade vardı baktım 14354 tane gelmişler kendimi de yakarım sizi de yakarım dedim attım ortaya
En son ana karakter sağ kaldı(full okçu) onla da kalanı temizledim
Sosyal ağlarda paylaş

flame ve frost ve telekinetic çalışıyorlar beraber uber oluyorlar hatta.

o healing engelliyen büyüyü yada başka bi curse ü alistair silebiliyor tempest büyüleriyle, yada mage varsa oda silebilir.

konuşarak halletmenin xp getirmiyor olması çok kötü ewt, ama yanlış hatırlamıyorsam uzun süredir böyle bioware oyunlarında :(
Sosyal ağlarda paylaş

bansheee said:

Bone said:

aquila said:

gibi.

Evet yaa "ulan madem bu kadar adamınız var bligttan ne korkuyonuz salın bunları üstlerine" diyesim geldi.Elimde shock bomb,zırt zehir,bilmemne granade vardı baktım 14354 tane gelmişler kendimi de yakarım sizi de yakarım dedim attım ortaya
En son ana karakter sağ kaldı(full okçu) onla da kalanı temizledim

biri If all else fails, use fire. demiş zaten imzasında :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...