Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

leyla mı mecnun (ali) mu

leyla ile sağlıklı bir ilişki peşindeydim ama ali'ye de gittikçe kanım ısındı, normalde carth, kaidan gibi tiplere hiç ısınamamıştım. hem leydilikten first leydiliğe geçiş de olabilir. ne yapacağımı bilemiyorum valla, kampa döner dönmez sıkıştırıyor ikisi de. YETEEEER deyip kaçıcam, dünyayı yesin blight. win teyze haklıymış, gönül işleri dünyayı kurtarmayı sabote edebiliyormuş. :(

Sosyal ağlarda paylaş

orzammar ve deep roads u halletikten sonra, shale ile konuşursanız biraz deep roads ta golemin eski şehri çıkacak, onunda questi burda zaten. golem olmadan burası çıkmıyor.

bir sürü de güzel crystal buluyorsunuz muhtemelen şu ana kadar size çıkanlardan daha iyi, 1-2 tanede güzel item var sonda.

ayrıca shale in approval ı bayaaa bi artıyor, bende +23 arttı bi anda.
Sosyal ağlarda paylaş

valla oynamadigim rpg yoktur, kotorlar bgler vs. cocukken ben de en zorunda filan kasardim, bg2/tob + tactics mod u tek thief ile bitirmisligim vardir en zorda : )

o oyunlarin hepsi ya kolaydi ya da en kolay secenekte combat onemli bir yer kaplamiyodu. en kolaya alsan kirmizi gordugun zaman sag clicklesen biterdi diye dusunuyorum.

fallout tactics veya xcom filan oynamaya calismiyorum, isten eve gelip 1-2 saat oyun oynayip hayatima geri donmek istiyorum. combati beni ilgilendirmiyor, film izler gibi hikayesini filan gormek istiyorum. ama en kolayinda bile ayni encounteri 10 kere oynamanin herhangi eglenceli bir yani yok.

dedigim gibi vakti olanlar istedigi zorlukta oynasin. ama yani easy de aldigin classlar dogru oldugu surece bir savasi 2. ye oynamaman gerekir. ayip yani, ninja gaiden sigma olsa anlicam hikayesi olmayan oyun sadece zor diye oynuyosun (ki onu da bitirdim heh), ama yani bariz guzel hikaye yazmislar, sadece oyun zor diye hikayeyi gorememek uzucu.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun hakkında 2 sey sorcam

1-Diablo/dungeon siege/Titan quest tarzi harala gürele action yasayabiliyomuyuz

2-Yoksam oblivion gibi sunu sunu yap sole olsun kaderin desissin yok büyücü okuluna ugra bilmemki gor falan tarzmı oluyo illa_

Anlasıldıgı üzere cok odun bir sekilde hacknslash agirlikli bişsey ariyorum hafiften o taraklarda bezi varmı bu oyunun?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...