Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

yobaz sten

lothering keşke yerinde dursaydı da sten'i geri götürüp kafese koyabilseydim. herif sexist çıktı ya, dünyayı yıkmışım hala bana maçoluk taslıyor.

4- (bacakarasına tekmeyi oturt)

seçeneği lazımmış. shale'in rod çalışsa ona dövdürecektim. rüyasında görür raidlere 2h ile gelip mortal strike spamlemeyi.

Sosyal ağlarda paylaş

sam in spoilera

female karakterine "go back to the kitchen!" mi cekti sten yoksa
bana acti konuyu hayat desi verdim yolladim dingili, respec pot sagolsun onun yapicagi isi alistar yapiyor hemde eglendiriyor

morrigan memelerime bakmayi kes diye bunu paylayinca "burnuna bakiyordum, tipki annenin burnuna benziyor :3" diyip cildirtti ehahaahaah
morrigan bunu bu morrigan i iyi trolliyor valla

allahtan parti sohbet triggerlari sabit mekanlarda, redcliff de black smithe gir cik yapip kopruden gecince konusmaya basliyorlar, mass effectin ayni is yapmak icin asansor seanslarindan sonra cok rahat buldum bu isi eheh

Sosyal ağlarda paylaş

ahah evet, lothering köprüsünde çok konuşturdum ben onları. burun olayını filan. gerçi win teyze ve leyla gelince ona yer kalmadı, karar veremiyorum.

sten'e ben de hayat dersi verdim de -1 dedi troll. :/ "i don't know what you're talking about so here's a rabbit with a pie on his head" deyince +8 yaptı. tribünlere oynamamanın bir getirisi olmadığı için herkesin suyuna gidiyorum, alignment olmaması büyük yanlışlık olmuş. pipboy jesus resmi çıkarmak ya da obi-wan duruşu için filan 100'e vurdurma gereği hissettiğimden kıvırmıyordum kimseye karşı, dobra dobra konuşuyordum. burada herkesi yağlıyorsun paso.
Sosyal ağlarda paylaş

ben akrakter degsitirip konusturup cikariyorum partiden, morrigan i konsuturup konsuturup cikardim kurtuldum, bir muhabbeti icin tutuyordum zaten

zaten leliana alistar win ve morrigan disinda cok bole eneteresan akrakterler yok, gerci kopegi almistim yanima win teyze bildigin sokaktaki teyze modunda hanimis sevimli kopucuk modunda minciklamaya basladi hayvani heh
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

ahaha
abi sey ecok ayarim bu arada
npc limiti 4 cok az abi
yane zorluk acisindan deil
zorluk umrumda deil
ama npcler war kullanmak istedigim kullanamiyorum
kafesten kurtardigimiz barbar war mesela

katılıyorum. bg2'de mesela sırf eğlencesine dolaştırdığım npc'ler vardı.
burda bi tank bi healer bi dps koyuyorum zaten takım doluyor. güçsüz ama eğlenceli npc koymak istiyorum ama yer bulamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

yaw ben female actim chari
aceba cok sey kaciriyo muyum?
yokmu beni siteeeen diye bagirmam mi gerekcek yane
yok mu delikanli male dwarf
ben seye vericez saniyoum hane baslardaki dwarf war ya ona
oda evlenmis coluk cocuga karismis

Imoen kılıklı olan veriyor sdf. Oyunu bıraktık çöpçatanlık yapıyoruz :D
Sosyal ağlarda paylaş

party ile ilgili soru

sizce, berserker tank, dual weapon assasin rogue, spirit healer (cc ve weaken destekli) 3 npc nin yanına ben arcane warrior olarak lightning ve flame aoe gittim, iyimi böyle yoksa rogue u ranger archer mı yapmak daha etkili olur? veya sen tanklarsın başka bi dps daha al fln mı dersiniz

Sosyal ağlarda paylaş

valla hiç büyü kullanmıcam diyorsan, ben full plate+bütün sustained büyüler açık geziyordum %120 fatigue oluyor ve 40 manam kalmış oluyordu, ama ben aynı zamanda bloodmage yapmıştım büyü yapıcağım zaman blood moda geçip yapıyordum. sana kalmış nasıl oynamak istediğin ama arcane warrior ın 2 sustained büyüsü zaten yarıya indiricek her halükarda mananı ve fatigue ini %80 civarı yapıcak aklında bulunsun.

ha birde büyülerin bazılarını elinde silahların varken yapabiliyorsun büyü yapmak istiyorsan onları tercih etmeni tavsiye ederim, öbür türlü her seferinde silahları sok çıkar yapıyor. yada bi bug var 2. silahı staff yaparsan büyü yapıcağın zaman onu eline al saldırıcağın zamanda silahlarını alırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

çoook zor level atlanıyor bu oyunda niye böyle :S 1-2 gündür oynuyorum anca level 7'yim. ve oyun hala über zor. manam çok çabuk bitiyor, hayvanlar gibi pot harcıyorum, diyorum madem çok harcıyorum ozaman pot spamlıyim, dükkanlarda 2-3 tane oluyor falan sövecem ama en sonunda çok fena.

ha bide;

morrigan. aşığım lan sana. oyunun içine girebilsemde benim karakterin yerine geçebilsem. pü anasını
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...