Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Norak said:

dwarf rogue oynayacam, ama öle fiti fiti ok atamam actiona 200m uzaktan, dual sword gidicem büyük ihtimal, nasıldır iyimidir mümkünmüdür vb.

stealth felan nwndeki gibi mi çalışıyor?

iyi mumkun... stealth benzer, ilerlettiginde combat sirasinda stealth'e girebiliyorsun stealth'den yapilan ataklar direkt crit
Sosyal ağlarda paylaş

Sylian said:

Bu arada orjinal alanlar için Dragon Age launch'u tam bir facia oldu. Avrupa'nın yarısına bozuk oyun dvd'si gitmiş, EA download manager sürekli corrupt file indiriyor, DLC'ler inmiyor vs. Orjinal aldığıma pişman oldum ya, 3 saat sorunları düzeltmeye gitti.

dlc yapamıyorum çıldırcam.
steam forumda capulcunun felan mesaj attığı topiği okudum ama ordakiler işe yaramadı.
ea supportla çetleşiyorum şimdi ama pek umudum yok.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm ok
bide şöle bişi buldum:

There is no hard level cap diyor herkes, max level 50-100 de olabilir yani.

ama level 22 civarında şu anki içerik bitiyormuş zaten bunun üstüne çıkılmıyormuş şimdilik. sonraki içerik için baya geniş tutmuşlar gibi level range olayını, iyi olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

sistemin dilini ingilizce yaptin mi?

XP ve vistada sadece bolge ve dil seceneklerinde dili ingilizce yaptim baska biseye gerek kalmadan her iki sistemde de DLC'leri indirip kullandim

yalniz bunu yaparken oyun icindeki DLC download yerine manuel olarak indirip daupdater ile kurdum

http://pastie.org/pastes/682818
Sosyal ağlarda paylaş

Redcliffe diil mi orası? Undeadler saldırıyo hani? Eğer orasıysa eğer tutunamadığın zaman yukarı kaç. Orda adamlar hala savaşıyo olmalı. Biraz dinlen onlar aşağıdan getirdiğini halleder. Sonra tekrar aşağı in yavaş yavaş. Yandaşların öldüyse dirilirler out of combat olacağından. Dinlen iyileş gücünü fulle sonra tapınağın oraya tamamen gir ve yeni dalgayı hallet. Öyle ki ben en sonunda adam gelmeyince kulübelerin arasına dalıp kendim bulmuştum. Yukarı kaçmak işe yarıyo valla :D

Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

sistemin dilini ingilizce yaptin mi?

XP ve vistada sadece bolge ve dil seceneklerinde dili ingilizce yaptim baska biseye gerek kalmadan her iki sistemde de DLC'leri indirip kullandim

yalniz bunu yaparken oyun icindeki DLC download yerine manuel olarak indirip daupdater ile kurdum

http://pastie.org/pastes/682818

Ben de senin dedigin gibi yapinca sorun kalmadi. Ama asil ilginc olan, yanlislikla hakkim olmayan bir itemi da(The Lucky Stone) manuel olarak indirdim ve o da karakterlerimde cikti. Denemedim ama belki diger dlc icin de gecerlidir.

Denemek isteyenler icin, manuel indirme linkleri asagidaki linkte en ustteki postun sonlarina dogru veriliyor. Yalniz zip olan dosya uzantilairni Dazip yapmak gerekiyor.

http://social.bioware.com/forum/1/topic/58/index/81613
Sosyal ağlarda paylaş

Blood Mage oldum ben de ama ilk iki büyü çok gereksiz geldi. Zaten canımı zor kurtarıyorum zırh yok bişey yok, bi de health giderse mana yerine ohooo :D

Ayrıca bazı kilitli chestlerden gayet güzel şeyler çıkabiliyor ve might&magic6 gibi para sıkıntısı var oyunda. İyi item bulsan bile çok pahalı oluyo yani..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...