Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

diablo tarzı büyücü sisteminden ne zaman kurtulcaz acaba niye dnddeki gibi büyü toplamalı kitaplı bir sistem yok ya (eski oyunlar var tabi baldurs gate, planescape, icewind dale falan da ben yeni oyun diyorum) öf ne zaman böyle preset büyü skill ağıcını görsem bütün hevesim kaçıyor oyuna karşı.

sam gelir laf atar şimdi bence
Sosyal ağlarda paylaş

iki sistemin de kendine özgü güzel yanları var bence ama senin dediğin gibi oyunları özledim ben de. iwd'de iyi bir scroll bulunca sevinirdim böyle, şimdi sadece item'a indirgendi bu sevinçler. hoş gerçi dnd kendisi diablo sistemine dönmüşken artık dediğin gibi oyun pek görebileceğimizi sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyungezer said:

Mart 2010'da gelecek The Awakening isimli genişleme paketini beklediğimiz Dragon Age'in bir sonraki oyunu için çıkış tarihi belirlendi bile. Yeni mali planlarını oturtmakla meşgul olan Electronic Arts, Dragon Age 2'nin 2011'in ilk çeyreğinde (Ocak-Mart 2011 arası) oyuncularla buluşacağını duyurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

return to ostagarı bitirdim dün, 30 dk gameplay, 100 civarı mob, 3 diyalog satırı, 1 npc den ibaret oyun, darkspawn tünelleri kısmı çok komikti ama; dışardan daha aydınlıktı lan yeraltı :) bide şu 10 hpsi olan tek vuruşluk mobları kesinlikle kullanmayı bırakmalı bioware bence (evet burda da var),

keşke ilk dendiği gibi ana oyundan hemen sonra çıksaydı. kralın armoru alıyoruz fekat oyun bitiyor zaten son parçayı alınca, juggernaut armor daha iyi bence bonuslar açısından, giymedim bile ben, expansiona anca :p

ayrıca dlcyi oynamak için 1.2 patch olması gerek, ordada baya bişi değişmiş, auralar (kendi adamlarımın) sneak i falan bozuyor bi garip olmuş allahtan ana oyunda yoktu böle bişi, rogue oynanmazdı hiç yoksa.

neyse işte awakening için yeni grup elemanları açıklanmaya devam ediyor işte en yenisi:
anders

öncekide şurda:
velenna

bide yeni ucubik eklenmiş the children diye:

Sosyal ağlarda paylaş

Oyun 4-5 Irkı toplamaktan ibaret gerisi çocuk oyuncağı bide oyun sonunda verilen hediyelerle büyücüyü yatağa atıosun anasını doğruyosun o kadar ben 2h warrior ile bitirdim ama magei kesinlikle tavsiye ederim özellikle blizzardla heal çok büyük avantaj sağlıyor çünkü bi yerden sonra potlar dayanmıyor özellikle son bosslarda.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
oyunu dun aldım 2 tane cod vardı stone prisoner ve blood dragon armor icin oyun icinde bunları indirdigimde dl yapıyor ama installa fail diyor accout falan aldım versionu degistirdim. Yukleme yaparken version 1,0 falan gösteriyor ama 1,02 a mı neyse onu indirdim neden olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

progamer said:

Oyungezer said:

Mart 2010'da gelecek The Awakening isimli genişleme paketini beklediğimiz Dragon Age'in bir sonraki oyunu için çıkış tarihi belirlendi bile. Yeni mali planlarını oturtmakla meşgul olan Electronic Arts, Dragon Age 2'nin 2011'in ilk çeyreğinde (Ocak-Mart 2011 arası) oyuncularla buluşacağını duyurdu.
(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...