Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

yalan rüzgarı ahah

Valla daha oyunun yarısına ulaşmadım, ama grubumdaki herkesin Approval'ı coştu. İlk tanıştığım bayan olan Morrigan'a gözümü dikmiştim, ilk kampımızda çatır çutur seviştik, Leilana' da bana çok pis trip attı ama aşkını saklayamadı. Son görevimde Morrigan çok fazla artist artist konuşmaya başladı, ben de Alistair ve Wynne'in tavsiyelerini dinleyerek yapıştım Leilana'cığımın dudaklarına. Sonra Leilana ama böyle olmaz, bize biraz saygı göster, birimizi seç dedi. Düşündüm, ve Leilana'ya karar verdim. Morrigan'ın approval hemen -56 falan düştü, ama ona rağmen hala kadın beni seviyor nasıl approval kasmışsam. Leilana iyi oldu ama ya. Morrigan daha bir Dark Side oynayanların takılması gereken bir kadın bir süre sonra.

Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

Bulaşma abi Morrigan'a. Bak yukarıda yazdım, bir süre sonra çekilmez oluyor. Yok ona niye baktın, niye ona yüz verdin, Wynne'i neden aldın gruba benim gibi kaliteli Mage varken diye diye kafanı şişiriyor. Leilana taş. Morrigan'dan istediğimi aldım ben sdfsd.

wynni ilk bitirdigimde almistim
silik bi insan
bu sefer ben mage olduumdan morrigani healer specleidm
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun herhangi bir yerinde ya da farklı sonlarında morriganın, flemethin kendi vucüdunu almasıyla ilgili iddaasını doğru olup olmadığını bahsediyor mu ? yoksa flemethin dövüşmeden önceki son konuşmada dediği gibi; morrigan baştan beri mi planlıyordu bizi bu işte kullanmayı?

gerçi götü başı ayrı oynadı morriganın oyun başından beri ama bitişteki bize verdiği yüzükle ilgili yazan yazıdan gerçekten elemanımıza aşık olduğu belli oluyor.

neyse heralde 2. oyunda ya da expansion morrigan üzerine olacağından flemethi de bir daha görmemiz muhtemel. hadi hayırlısı.

Sosyal ağlarda paylaş

abi bana akil fikir verin

hard'da oynuyorum, her sey guzel gidiyordu ki simdi deleren midir nedir o sehirdeyim, kalabalik gruplar, daha dogrusu mage ler elime veriyor.
mage mi oynasam dicem, konsoldayim 6 tane hotkeyim var saka gibi, heralde ondan cok buyu kullanilir.
warriordan memnun muyum degil miym bilmiyorum ya, guzel gidiyodu ama bu blood mage li bi grup elime elime veriyo, cc mi yapamiyorum anlamadim

takim da bi garip, ben 2h warriorim, alistair tank, morbilmemne (Beyin durdu saat 4'u gecmis kacsaattir oynuyorum acaba) buyucu iste, bi de leyla var rogue. morbilmemneye bi tane heal verdim ama yetmiyo haliyle.

napsam mage veya rogue mu baslasam, 2 warrior bi de mage tkailirim falan bilemiyorum cok kararsizim uhuh
Sosyal ağlarda paylaş

mageli gruplarda zorlaniyosan yapabilecegin cesit cesit taktik var; mage disindaki moblari 1er 2ser cekmeyi deneyebilirsin, max range den leilana'yla once mage i oldurmeyi deneyebilirsin, pasa pasa girip morrigan la mage focuslayabilirsin. morrigan a ne spell ler aldin bilmiyorum da, crushing prison cok rahat ettirir bu tarz durumlarda, ona dogru giderken forcefield da var zaten en kotu ihtimal onu cc olarak kullanip kalanlari temizlersin vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyunu henüz bitirmedim, daha Denerim ve Frostback Mountains falan var, bunun dışında da haritada yeni açılacak yerler vardır tahminim. Nightmare'de oynuyorum, ama izlediğim yol bakımından Nightmare'in bir üst seviyesinde takılıyorum diyebilirim. Şöyle ki,

Human Warrior açtım. İlk bölümler bittikten sonra, yani Korcari Wilds'dan çıktıktan ve Lothering'i bitirdikten sonra Dalish Camp'e gittim ben. Genelde yeni bir RPG'ye başladığımda önce bir walkthroughlardan insanlar nasıl bir yön izlemiş diye bakarım, ve onun tersi bir şekilde oynamaya çalışırım. Dragon Age'de de aynısını yaptım. Genelde Redcliffe'den başlamış insanlar World Map'de yön seçebildiğimizde, ben de Dalish Camp'in yolunu tuttum. Grubum Wynne ile tanışana kadar ben - Morrigan - Alistair - Leilana idi. Nightmare'in seviyesine uygun NPC'ler ile karşılaştım hep, arka arkaya öldüğüm yerlerde oldu çok rahat geçtiğim yerlerde oldu. Brecilian Forest ve Brecilian Ruins'de ise gerçekten zorlandım diyebilirim. Hatta yanlış bir şey mi yapıyorum diye düşünüp tekrar başlamayı ve Redcliffe'e gitmeyi bile düşündüm. Aslında zorlanma nedenim NPC'lerin zor ölüyor olmasından değildi, çünkü çok saçma yerlerde grup elemanları ölüyordu. Mesela şu Reaventları ( böyle mi yazılıyordu ? ) kesmek resmen işkenceydi falan. Sonradan düşündüm, ben sadece potion falan kullanarak takılıyordum. Morrigan Shapeshifter olduğu için Spirit Healer gibi efektif heal yapamaz sanıyordum. Tek çare Morrigan'a Healing talentları vermek oldu. Bir baktım kadın çatır çutur heallıyor. ( Bu sırada Dalish Camp ve Brecillian Forest falan bitmişti, o Reaventları nasıl kestim siz düşünün ) Morrigan'a Heal Talentları verince oldukça rahatladım. Leilana'nın Flurry ve Dual Weapon talentlarına abandım, genellikle Stun'da tutuyordum onunla düşmanları. Yani Sarı NPC'lerden geldiğinde yanındakileri Leilana tutuyordu genellikle bende. Kendi karakterimi hem Const hem de Str. bakımından coşturdum. Hem deli gibi damage yapıyor hem de tank olarak takılabiliyor. Alistair'da aynı şekilde, ama daha çok const ağırlıklı ve shield ile takılıyorum onunla da. Morrigan'da hem Staff ile damage yapıyor, hem Winter's Grasp - Mind Blast ile takılıyor hem de heal atıyor. Redcliffe'i de bu şekilde geçtikten sonra Circle Tower'a geldim, orada Morrigan'ı Wynne ile değiştirdim. Çok fazla zorlanmadan bitirdim orayı da. Şimdi Side Questleri yapıyorum, Denerim'e geçicem oradan. Ama kendi grubumu tavsiye ederim. Sten'i kullanmışlığım bile yok, Zevran'ı bir ara kullandım ama Leilana kadar tutmadım nedense. Köpeğimle de sadece ilk bölümlerde takılmışlığım var. Oghren gruba katıldığında belki onu alırım ama bakalım duruma göre artık.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...