Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

off aynen kestim ben de adamı.. üzüldüm şimdi bak =P..

bir de vendordan item almayın diyorsunuz da.. şimdi orzammar'da unutkan npc efsane bir yüzük satıyor (+10 cons dahil böyle 6 satır yeşil yazı var eheh).. mesela o kalitede item çıkacak mı karşıma?.. 130g var.. yüzük 87g.. içimden gelmiyor zaten o parayı vermek =)..
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

Dworgian said:

Abi oyunda sadece 1 yerde dragon öldürdük aldıgımız da 1 scale. Eee hani nerde diger drakeler diger dragonlar? Kaldık öyle oyun bitti nedir yani?

Şimdi de dwarf noble warrior başladım sürgünü kafama patlattılar gerçi de

dragon

flemmeth, urn of sacred ashes questindeki dragon, orzammardaki dragon bi de archdemon var. drakelerde 6 tanemi ne olması lazımdı. atlamışsın sen bazı yerleri demekki.

omg

abi evet o zaman orzammarda dragon görmedim, flem i urn ü ve tabiiki archdemonu kestim de yani bi de drake olarak da bi magarada 3 4 tane vardı daha da yoktu ilginç. 2. oyuna kısmet artık :D

Sosyal ağlarda paylaş

Köpeği almak için ostagardaki hasta köpek questini yapman lazım, zaten savaş bittikten sonra o gelip yolda seni buluyor. Yani o questi yapmadan savaşa girdiysen mabariyi alamıyosun. Sırf onun için dlc çıkardılar tabi, savaş alanına geri dönüp kıralın zırhını falan lootluyosun. Bide köpeği yeniden görüp partiye alma şansın var.
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

Popeye

Noble Dwarf'da da sen bi kadından çocuğun olabiliyor, ben Bhelen'i desteklemedim, diğer elemanı destekledim ( bilemedim adını ) çocuğumuz noble fln olamadı, tabiri caizse pij oldu :)

Tahminen fakir dwarf'da da aynı şey olur

aynısını yaptım ben de ama noble oldu sonuçta benimki.
Sosyal ağlarda paylaş

bi kaç sorum olacak elven mage ilerliyom

verilen skill i geri alabiliyomuyuz itemi falan yokmudur(elektirikin alan büyüsüne verdim bi ise yaradıgı yok)

arcane mage sanırım uodaki warlock a benziyo iyimidir bide nerden bulcam ogretcek adamı manuelse nerden bulcam manueli satanı

spoiler sayılmaz ama görev sonuçta(evet buda soru)

denerimde palace district e falan nasıl geçecez slim couldy diye bi herifle hırsızlık yapıyodum baya sarmıstı bitti birden :) palace district e geçmek lazım dedi

Sosyal ağlarda paylaş

Rerore said:

verilen skill i geri alabiliyomuyuz itemi falan yokmudur(elektirikin alan büyüsüne verdim bi ise yaradıgı yok)

hayır.
said:
arcane mage sanırım uodaki warlock a benziyo iyimidir bide nerden bulcam ogretcek adamı manuelse nerden bulcam manueli satanı

manual yok, brecilian forest quest'lerini yap.
Sosyal ağlarda paylaş

Rerore said:

bi kaç sorum olacak elven mage ilerliyom

spoiler sayılmaz ama görev sonuçta(evet buda soru)

denerimde palace district e falan nasıl geçecez slim couldy diye bi herifle hırsızlık yapıyodum baya sarmıstı bitti birden :) palace district e geçmek lazım dedi

respec mod var ama cheate giriyor o.
Sosyal ağlarda paylaş

Kuzenim bizde olduğu için fazla oynayamadım bi haftadır ama dün sabahlayıp bitirdim sonunda. Sonları fena diildi, hoşuma gitti ama oyunun tadı damağımda kaldı. Herkese iyilik yapa yapa Sihirli Annem gibi olmuştum resmen.
Şimdi bi tane mage açtım umursamicam hiçbi şeyi oh mis aklsjhna
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...