Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:

ya bişey merak ediyorum, morrigandan ayrıldıktan sonra tekrar manita yapabiliyo muyuz bu hatunu kendimize? hani "büyük hata yaptım, kulun kölen olim affet anam oyoy" falan seçeneği yok mudur?

Bana Leliana "ya o ya ben" dediğinde "peki sen" demiştim, sonra da Morrigan trip atmıştı "demek onu seçtin ha..." diye. Sonra gift falan verdim, "ya ben sana karşı bişiler hissediyorum, aşk mı bu ne anlamadım" falan demeye başladı. Oluyor yani muhtemelen. (Evet buna rağmen Leliana'yı seçtim yine de. :P

Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi o rogue hatunla takılıyorumda morrigana döneyim diyorum rogue'dan ayrılınca -1 oluyor zaten kibarca ayrılıyorum yani :) morrigan 100'de zaten gidiyorum hala naber friend? diyor diyaloglar arasında da öyle köpeen olayım yevrüm falan yok malesef. acaba aprove seviyesini iyice bi düşürüp tekrarmı kasmak gerek?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi.
Nefret ettim.

deep roads

Yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim, tam Branka'yı bulduğumda, grubuma zorunlu olarak Oghren'i verdi. Ben de az çok tanklar diye onu alıp Ali'yi çıkardım.
Ama 12489712489182059187 adamlık bi ordu çıkardı karşıma. Arada bi AI saçmalayıp hiç hareket etmeyip öylece durduğu için doğru dürüst bi şey yapamadım, ezdiler. Tekrar denedim, yine aynı şey. Bug olmadı belki ama, Morrigan ile üstlerine tempest falan atana kadar harcıyolar.
Üstelik kesen adamlar da genlock yani. 9000+ tanesi. Oklaya oklaya öldürüyolar.

Valla felaket soğuyorum bu tarz şeyler yüzünden. Zorlaştıriim derken çok "cheap" yollara başvurmuş adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

bana da ali'den sonra leliana için aynı şey olmuştu. her oynayışta üç kişiyle birden yatabiliyorsunuz ama sadece birinin aşkı baki kalıyor. tek gecelik kaçamak olarak düşünülebilir. (:P)

Valla ben hem leliana hem moriganla ask durumundayim :)

ilk leiana ile isi pisiriceksiniz (butun giftleri toplayin beraber verin)
sonra moriganla isi pisiriceksiniz (hatun kiskanc hemen tav oluyor tabi butun giftleri birden vericeksiniz)
daha sonra leiana ile konusmayin yoksa secim yapmaniz gerekiyor konusmazsaniz ikiside koleniz :P
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Abi.
Nefret ettim.

deep roads

Yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim, tam Branka'yı bulduğumda, grubuma zorunlu olarak Oghren'i verdi. Ben de az çok tanklar diye onu alıp Ali'yi çıkardım.
Ama 12489712489182059187 adamlık bi ordu çıkardı karşıma. Arada bi AI saçmalayıp hiç hareket etmeyip öylece durduğu için doğru dürüst bi şey yapamadım, ezdiler. Tekrar denedim, yine aynı şey. Bug olmadı belki ama, Morrigan ile üstlerine tempest falan atana kadar harcıyolar.
Üstelik kesen adamlar da genlock yani. 9000+ tanesi. Oklaya oklaya öldürüyolar.

Valla felaket soğuyorum bu tarz şeyler yüzünden. Zorlaştıriim derken çok "cheap" yollara başvurmuş adamlar.

ahah
iyi sen gene alistairı çıkarmışsın, ben wynne teyzeyi çıkardıydım "ya iki adımlık yerdir kesin, healer lazım olmaz" diye
Sosyal ağlarda paylaş

Remus said:

Sam said:

bana da ali'den sonra leliana için aynı şey olmuştu. her oynayışta üç kişiyle birden yatabiliyorsunuz ama sadece birinin aşkı baki kalıyor. tek gecelik kaçamak olarak düşünülebilir. (:P)

Valla ben hem leliana hem moriganla ask durumundayim :)

ilk leiana ile isi pisiriceksiniz (butun giftleri toplayin beraber verin)
sonra moriganla isi pisiriceksiniz (hatun kiskanc hemen tav oluyor tabi butun giftleri birden vericeksiniz)
daha sonra leiana ile konusmayin yoksa secim yapmaniz gerekiyor konusmazsaniz ikiside koleniz :P

mature ilişki yapan var mı ? Yoksa Wynne teyze iron maiden mı gidiyor öteki tarafa?
Sosyal ağlarda paylaş

herkes 100 olmuştu bende oyun sonunda, morrigan "friend denen birşey varmış bana sen öğrettin ablam benim" filan dedi. sadece sten ve oghren angutları 100'e vurdurulmuyor sanırım.
Remus said:

gözden uzak gönülden de uzak olur, konuşamadıktan sonra ne anladım. (:P)

of ne güzel bitti oyunun sonu, farkında olmadan tam istediğim gibi bitecek şekilde seçmişim karakterimi. iyi ki dolduruşa gelip arcane warrior filan açmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin said:

abicim daha ilk boss u öldüremiyorum oyunda. 120 kere oynadım 4 kişiyi sinek gibi eziyor bir tane ogre. bu ne dandik iş lan?

melee boss = cone of cold (grab, ram gibi okuzumsu tank killerlari interrupt ediyor, ayrica fizikil check yapmiyor)

caster boss = ward of paralysis (neutr = instant win eger o kadar derine gittiysen)

low levellarda bu iki spelle hic zorlanmadan boss kesersin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...