Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

XXXX says:
*ya öyle ama istemiorum yani kimseye değer vermek artık
*kendimi boşuna üzmek
*gerek yok
*helede bu sene
*gider ayak öss senesi
*sorumluluk alamam uğraşamam stres yapamam
*birini önemseyip hareketlerni takamam mutlka aüzücektir beni 4 4lük değil ya
*bilmiyorum ya ben artık mutluyum bu kafa yapısında üzülmeye hiç gerek yok diye düşünoyurm
*artk halim kalmadı yani
*artık sadece arkadaşlığa ve derslere odaklancam şu üni oluncaya kadar
*sevgili gözüyle bakmıyorum kimseye
*sevgili geçici arkadaşlar kalıcı
*gerçektn

---
evet. karşımdakine açılmamış olsam da, net bir SEVİORUM ULEN dememiş olsam da, bu tarz bi konu üzerinde konuşurken aldığım şu son mesaj olayı bitirdi.

ama çok iyiydi be.

ne yapalım.

zor olacak unutmam.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,

birazcık toplamam lazım işleri güçleri, iyice pisleşicek yoksa şu anda farkettim. bi de ajanda tutmalıyım ben mutlaka, yoksa unutmak istediğim şeyleri fırt diye unutuyorum çokzel bi şekilde. cep telefonu ajandası yetersiz kalıyo yazılmaz o da diyorum çünkü. zaten daha yeni koca bi salaklığımı telafi etmeye çalıştım, yenileri de eklenmesin. ki o salaklık da telafi olmadı sanıyorum, 1 gün geçti üstünden cevap alamadım. normalde saatler içinde cevap verirdi. çok aptallık yaptım ama üzgünüm. neyse, artık yapcak bişi yok, yeni yerlere yelken açıcaz.

bi de üç şey daha var. birincisi yaz projesini hala bitirmemişim, onu bitirmem lazım. o da patlamadan tabi. ikincisi bu lensleri çıkartmaya cidden korkuyorum :$ bugün dener gibi yaptım, gözümü parmaklamaktan başka bişey yapamadım ehe. üçüncüsü de sivrisineklerden nefret ediyorum.

evet şikayetler dolu bu mesajdan sonra, güzel haberlere geçelim. latince über bi ders. o kadar :)

öyle işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...