Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

balon said:

Günlük,
yarın efsane bi gün beni bekliyor.
hazırlık yapayım.

öldüm günlük.
1 saat önce eve geldim.
beni bekleyen şimdii,
haftaya bi quiz var ayrıca 3 soru var aynı dersten .
haa bi de tekstüreden bi şeyler doldurmam lazım o var.öncelik bunlar .
2- 2 proje ve çalışmam gereken problemler var anlamam gerekiyor onları.
3- enstitü başkanı kısmetse mail atıcak çalışma konumu söylicek,onun formatını sorarım haftaya. ek olarak ders notlarını almam lazım, onu da alim bi ara hocadan.

şu dönemi başlattım, hala bi isteksizlik.
hayırlısı bakalım.
çarşamba günü start alalım çalışmaya.
Sosyal ağlarda paylaş

5. güne girdik günlük hala konuşmadık. Özgür bırak, geri dönerse senindir diyorum. Hemen sonrada (has)+(six)= -(tir)(idare ediverin plx :/ ) ordan fln diyorum. Bensiz hayat nasıl bi baksın görsün beğenirse kaderimse çekerim der yola devam ederim. İçimden beni özlesin, bana gelsin istiyorum tabi :/
Bazen hiç anlamıyorum günlükcüm. Madem ideal erkeğim, madem çok iyiyim, madem benimle olucak kız çok şanslı niye sen olmuyorsun o kimse yahu? ya da olmak istemiyorsan neden kesin çizgilerle belirtmiyorsun? Sonuçta daha sonra çok daha fazla üzülüceğimi biliyorsun.. Belkide hep ben yanlış anlıyorum ve yalan söylüyor bana bende inanmak istediğim için inanıyorum :) Neyse yarın erken kalkıcaz günlük uyumaya çalışalım.

Bana huzur, Hakoya prenses.Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

olm baya iyi bişi
çok geç yatmadan erkenden kalkmak zaa.

Bide erken sayılabilicek bi saatte yatağa girip, sabaha kadar uyuyamayıp dönüp dönüp sonra da işe gitmeyi düşün.. Sonra bunun nerdeyse hergün başına gelebiliceğini düşün ve kendini daha da mutlu hisset bu sen olmadığın için :D
Sosyal ağlarda paylaş

Okula gidicektim günlük ama abime güvenince araba işlerinde her zamanki gibi geç kaldık.. Bende şimdi işe geri döndüm afhasgfash
geç kalınca kahvaltı yabdım bende ama o ii oldu =) Şimdide accık kestirsem tam süfer olur ama işte yabacak bişi yok :/ Neyse bugün öğlen dersim var yine okulda uyurum sdafa hadi öbdüm şimdilik :*

Bana prenses, Hakoya ve bu saatte tüm çalışmak zorunda olanlara huzur.Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

uykum var diye üniversiteye gitmedim dersaneden sonra, vicdan azabı HINHIN
ama 4 saat uyudum lan ölüyorum hakkaten
bi de bugün pantolonumun son düğmesini kapatamadım, baya kapanmadı yani, noluyo lan?

Aramıza hoş geldin 20 sinden sonra şişmanlayan başka bir çocuk.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...