Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Tam yeterince sinirlenip atarlı mail yazmak üzere pc basına geçtim ki, bunu gördüm
''Hey ,
I transfered the money today, so I think it should be on your account on
friday or saturday. Please let me know when you recieve it so I know that
everything went Ok.
Enoy,

Simon'

I'am the luck ulan!
Sosyal ağlarda paylaş

Vidar said:

xaty said:

sabah oluyor daha yeni yatıyorum, bavulum daha tam değil, sabah erken kalkıcam, üstüne 1buçuk saat araba kullanıp araba kullanıcam, sözde bu gece içmicektim...

bence kalkamadı

9'da kalktım. Tüm arkadaşlarımı da kaldırdım, zor ayrıldım biraz. Gece arabanın üzerindeki karlara baya bir şeyler yazmışlardı, sabaha kadar yağan kar hiç birinden eser bırakmamış. Çok özlicem hepsini..

Yol çok acayipti, uykuluydum da ama yol şartları dikkatimi toplamama baya yardımcı oldu, fotoğrafları pc'ye aktarınca koyarım albüme.

Uçakta yemek dışında sürekli uyudum sanırım. 45 kilo bagaja sorun çıkarmamaları güzel oldu.

Gelir gelmez direk Kaşı Beyaz'a gittik, baya iyi yedim. Şimdi oteldeyim, yarın Eskişehir'e dönüyorum. Herkes Türkçe konuşuyor, değişik insanlarla Türkçe konuşabiliyorum falan, ilginç bir his. İşin garibi bu kadar zamanda nasıl böyle yabancılaşmışım hiç anlamadım..
Sosyal ağlarda paylaş

Oxford'da hiç bir şey değişmemiş ve ben bir kere daha aşık oldum şehire. Eski evimi görmeye gittim inanılmaz hüzünlendim lan. Londra'da yaşıyorum hayat bana güzel falan diyorum ama, çok sıkıldım artık hızlı yaşamaktan. Keşke yine Oxford'da yaşasam, her yere bisikletle gitsem, Tolkien'ın pubında bir bira içsem falan. Beni master a kabul ederlerse dünyanın en mutlu insanı olacağım gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

Vidar said:

xaty said:

sabah oluyor daha yeni yatıyorum, bavulum daha tam değil, sabah erken kalkıcam, üstüne 1buçuk saat araba kullanıp araba kullanıcam, sözde bu gece içmicektim...

bence kalkamadı

9'da kalktım. Tüm arkadaşlarımı da kaldırdım, zor ayrıldım biraz. Gece arabanın üzerindeki karlara baya bir şeyler yazmışlardı, sabaha kadar yağan kar hiç birinden eser bırakmamış. Çok özlicem hepsini..

Yol çok acayipti, uykuluydum da ama yol şartları dikkatimi toplamama baya yardımcı oldu, fotoğrafları pc'ye aktarınca koyarım albüme.

Uçakta yemek dışında sürekli uyudum sanırım. 45 kilo bagaja sorun çıkarmamaları güzel oldu.

Gelir gelmez direk Kaşı Beyaz'a gittik, baya iyi yedim. Şimdi oteldeyim, yarın Eskişehir'e dönüyorum. Herkes Türkçe konuşuyor, değişik insanlarla Türkçe konuşabiliyorum falan, ilginç bir his. İşin garibi bu kadar zamanda nasıl böyle yabancılaşmışım hiç anlamadım..

Evine hoş geldin yavrum. :)
Sosyal ağlarda paylaş

-Neiloth- said:

20lik diş çektirip ağrı kesiciyi içmekte geç kalmak pricelessmış.
1.5 saat fln kıvrandım :S

acını paylaşıyorum sayın patidaşım
ben 3 saat çektim
ağlıyodum nerdeyse
hatta ölüyodum sanırım

apranax fort en iyi arkadaşın bu aralar

günlüğünü okumuş gibi oldum ama açık duruyodu bi göz attım kusura bakma
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:

-Neiloth- said:

20lik diş çektirip ağrı kesiciyi içmekte geç kalmak pricelessmış.
1.5 saat fln kıvrandım :S

acını paylaşıyorum sayın patidaşım
ben 3 saat çektim
ağlıyodum nerdeyse
hatta ölüyodum sanırım

apranax fort en iyi arkadaşın bu aralar

günlüğünü okumuş gibi oldum ama açık duruyodu bi göz attım kusura bakma

hayatımda ilk defa susuz ağrı kesici yutma deneyimim bunun yüzünden oldu pzt. majezik de güzel kesiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...