Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Azmodai said:

Pazar gunu mulakaatim var gunluk. ITci olarak basladigim kariyerime, serverci ve data storage'ci olarak giristigim is dunyasina bakip begenmedim manzarayi ve buradaki firsattan istifade kurumsal bankaciliga geciyorum... fransiz bankasinda baslamam buyuk bir olasilik, umarim deger bu riske, paralar akmazsa cunku kahrolacam gunluk.

Gerci her sekilde turkiyede aldigim asgari ucretten fazla olacaktior, o ayri sdhfhg.

Bizim bankaya gel, ITciler deli para alıyor sdf :D
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

Azmodai said:

Pazar gunu mulakaatim var gunluk. ITci olarak basladigim kariyerime, serverci ve data storage'ci olarak giristigim is dunyasina bakip begenmedim manzarayi ve buradaki firsattan istifade kurumsal bankaciliga geciyorum... fransiz bankasinda baslamam buyuk bir olasilik, umarim deger bu riske, paralar akmazsa cunku kahrolacam gunluk.

Gerci her sekilde turkiyede aldigim asgari ucretten fazla olacaktior, o ayri sdhfhg.

Bizim bankaya gel, ITciler deli para alıyor sdf :D

biraktim IT yi artik. Analizci olcaz :/
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük,

valencia'daki belki de hayatımın en hızlı gecen 1 haftası sonunda kalcagım evi sectim. birazdan esyaları mı da alıp oraya gidicem. 2 tane polonyalı kızla kalıcam. cok iyi gozuktuler simdilik. bi yamukları olcagını da hiç sanmiyorum. hatta daha 1. dakikadan yardım bile ettiler diyebilirim. Bu ev aramak çok stresli işmiş, en sonunda bitti ve mutluluk artık.

simdilik bu kadar bb
Sosyal ağlarda paylaş

bir komedya daha sana günlük
son 15dksına yetişip şıklarla birlikte 20ye yakın soru cevapladım, iyi de sallamışım
45 aldım ama ff i dayamış hoca
30u geçtiğimi düşünmediğim derslerin hocaları bile dd vermiş buna rağmen
insanlık böle bişey işte
drama yapmayınca böle oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...