Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

günlük bu haftasonu da çalışacağım galiba.. çalışmazsam da geleccek haftaya yetiştiremem işi.. yaşasın ben =)

arkadaşım yarın kız arkadaşının arkadaşıyla tanıştıracak beni.. çünkü kız arkadaşıyla eve gitmek istiyor ama diğer kızın gelmesini istemiyorlar.. beni kullanıyorlar günlük hehe. ama itirazım yok, kullanın beni böyle!

aslında yarın akşam lounge fm'in partisine de gidebilirim. brooklyn funk essentials var bir kere, negzel.. biralar da bedava, oh mis.

askere son 5 hafta mı ne günlük. abauuuv.
Sosyal ağlarda paylaş

dun saat 2'de rhode island'dan yola ciktik new york'a gidip aksam saat 8'de ricky gervais'i izlicez, 3 ay once en onden aldik biletleri falan cok hevesliyiz. gosteri de carnegie hall'da, boyle giyindik ettik falan.

I-95 diye bi otoyol direk new york'a iniyo, abi her sey normal falan derken birden trafik sikisti, sonra da durdu. google maps'i aciyoruz 1 ml ilerimize kadar kirmizi yol, sonra yemyesil. yarim saat falan hareket etmedik. haberleri actik, gerizekali bir tir soforu koprunun yuksekligini iyi ayarlayamayip gecirmis kopruye, konteyniri dusurmus, icinde ne varsa etrafa sacilmis. bu sirada, bi kari koca kavga etmis arabada adam cinnet getirip kadini arabadan atmis.
dedik sictik, yol bi 45 dakka falan daha kapali kaldi. gosteriye 1 saat 45 dakka falan var biz hala Connecticut'dayiz yolun yarisinda bile degiliz. Tam o sirada yolu actilar, arkadas sagolsun olmek/ehliyeti kaybetmek pahasina yetistirdi bizi tam 8'de kapidan iceri girmistik sora da kapilari kapattilar.

mukemmeldi abi gervais, biraz stresti gitme derdi ama baya baya deydi ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu hadımköy yolunu kafasın göre kapatıp başka yol göstermeyen gerizekalı belediyeci kim acaba?Yazık değil mi insanlara 300 araba vardı orda yolu bilmeyen evine dönemeyen en az.Hadi ben biliyorum yolu tek yol 15km uzaktan geçiyor.Diğer insanlar napsın mal belediye.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...