Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Günlük, kendimi hiç ama hiç iyi hissetmiyorum. Hayır, hasta değilim. Yani psikolojik olarak iyi hissetmiyorum. 3 gündür neredeyse bütün fakülte tarafından tebrik edildim kısa film yarışmasındaki başarıdan ötürü. Tamam bu güzel, hoş bir şey. Normalde insanın mutlu olması lazım değil mi? Hah, işte gariplik olduğunu da burdan anladım. Hıı sağol diyip geçiyorum insanlara. Birisi var zaten bu dönem mezun oluyo. O zaten çok kafamı bozan bir konu. Ama yarın gidip konuşçam. Olm ne kadar zaman geçti hala kız arkadaşım yok lan :D
Sosyal ağlarda paylaş

dynun +1
bu haftayı bi atlatsam, rahatlicak biraz. ama hiç çalışasım yok ehe. yarın sabahki sınavı öyle ya da böyle atlatsam, çıkar çıkmaz akşama ödev yetiştirsem, onu teslim edip seminere girsem, oradan çıkıp miyuyu alıp mamasını verip eve geri götürsem, oradan eve dönüp sabaha kadar lab defteri yazsam. sonraki sabah onu teslim edip, erken kaçıp eve dönsem, yaz projesinin bitmeyen kısmını bitirip bi sabahlamada o gece yapsam, cuma gününe sağ çıkarsam rahatlıyor galiba. ama yok rahatlamıyo, haftasonu da diğer lab raporunu yazsam, o bitince rahatlıyo evet.

bu hafta bitsin o zaman. hadi hemen.

bi de staj başvurusu yapmak lazım ya zaman ilerliyo :/

okulu bırakıp, huzurlu bir ingiliz kasabasına yerleşip café işleticem ben! ya da istanbulda da olur.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,bugün aynı filmlerdeki gibi konuşmak istemediğm bi insan peşimden gelerek konuşalım diye darlarken,darlarken "istemiyorum konuşmak" diyip yola devam ettim hala gelince koşarak taksiye atladım ve yine aynı filmlerdeki gibi sağ arka köşede oturarak ağladım.
ve izimi kaybettirdim!
çok havalıydı sdkfj
Sosyal ağlarda paylaş

utopia said:

Got a secret
Can you keep it?
Swear this one you'll save
Better lock it, in your pocket
Taking this one to the grave
If I show you then I know you
Won't tell what I said
Cause two can keep a secret