Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Çok istediğim bi firmaydı (GE), şimdi de memnunum da sırf şu saat işi sinir bozuyor. Kısa zamanda alışırım umarım.

Tek tesellim başlangıçları benden geç olan arkadaşlarımın benden erken kalkmak zorunda olmaları. Neyseki yakınımda gitceğim yer..
Sosyal ağlarda paylaş

ya sansımı ... afedersin. biraz once 2 gunluk hostel rezervasyonu yaptırdım. ve onceki gun de aynı odada yer vardı. simdi 1 gun daha ekletmek istiyorum. planlarımda degisiklik oldu ve aynı odada yer yok. saka gibi... 1 saat bile olmadı daha rezervasyon yaptıralı. nasıl biter onca yatak ya.

Sosyal ağlarda paylaş

sesu said:

Bütün sivrisinekleri öldürmek istiyorum.

ben öldürmekten ziyade işkence etmek istiyorum, hatta şu testere filmlerindeki yöntemleri sivrisineklerde uygulayabilecek teknikler geliştirseler, direk parasını verip alıcam.

Sonrada sivrisineklere;

-Yaşamak için emdiğin kanın ne kadarından vaz geçebilirsin...

Bide arka arkaya 3 kere bowling oynayınca ertesi gün o kolu oynatamıyormuşsun, bunu da yazdım kafamın bi kenarına.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük,
güneş batarken,firmanın arabasını beklerken,aklıma geldi gordüğüm güzel güzel kızlar, cıvıl cıvıl insanlar.
Koskoca bir tatil gününü eğirdire gidecem diye bekleyerek geçirmekten duyduğum ihtişamlı sadakatı hîssetmekten onur ve arz duyuyorum.
Bu yolculuk boyunca insanların 'abi doğanla 150 yaptım!' , 'bmw yle 280le giderken radara girmedim' , 'karışık pidenîn yanına kola daha iyi gider' gibi soylemlerinden duydugum şamatayı seninle paylaşmak istedim.
Bugunku yasantımdan sonra obamaya hak verdim,Allaha emanet ol.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...