Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

sesu said:

İnsanın canı staj ister mi lan?

İstiyorum.İlerde de amacım iyi bi stajer olmak. :P

Ya bu sene bütün arkadaşlarım stajda,çalışıyo veya yaz okulu falan var.Çok yalnız kaldım boş kaldım.

Normal çalışmak istemiyorum garson hede hödö.Daha 1.sınıfı bitirdiğim için staj ayarlasam bile bi bok bilmiyorum bu nedenle ayarlamıyorum da bütün gün oturuyom böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

İm-dak..

Dartanian said:

sesu said:

İnsanın canı staj ister mi lan?

İstiyorum.İlerde de amacım iyi bi stajer olmak. :P

Ya bu sene bütün arkadaşlarım stajda,çalışıyo veya yaz okulu falan var.Çok yalnız kaldım boş kaldım.

Normal çalışmak istemiyorum garson hede hödö.Daha 1.sınıfı bitirdiğim için staj ayarlasam bile bi bok bilmiyorum bu nedenle ayarlamıyorum da bütün gün oturuyom böyle.

İşi zaten stajda öğreniceksin.. Ama tatilde olup yattığın yerden sitem ettiğin için hakolandde yanıcaksın..
Sosyal ağlarda paylaş

bana mümkünse hic bi ulasim araci vermesinler. zira bisikletle bile ucup yere yapismayi cok güzel beceriyorum.
dün is yerinde sinirlendim, sonra böyle söve söve hizli hizli sürerken bisleti köseyi dönerken kaldirimi görmedim ve uctum!
neyse ki kimse görmedi ama güvenlik kameralari almistir görüntüyü üü.

simdi sakatim.
topalliyorum. karnim morardi. =(
kolum aciyo.

artik velimle gidip gelecegim her yere.
hayat boyu parental control lazim bana.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük kendimi cezalandırmak istiyorum.1 ayda elimi sürdüğüm teknolojik herşey bozuldu.bu günde yeni format attığım pc mi garip bi şekide bozdum.ulan kesinlikle üzerimde lanet var herkesin yaptgığını yapıyorum bu aletleri kullanırken hepte ben bozuyorum.herkesde bana patlıyor.of günnük of.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük dün saat 2-3 arası bişeydi yattığımda, gittim 8'de uyandım ya

bi de bugün gene "ÖSS DAHA BİTMEMİŞ" konulu rüya gördüm, böyle sınav çizelgesini açıyorum bugün sınav varmış ama dün de varmış girmemişim dünkü sınava, "HAYIIIIIIIIR" diye dizlerimin üstüne bıraktım kendimi sonra uyandım fjdsf
sonuçlar gelse de rahatlasam artık lölz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...