Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlock'la The Drakkensryd questi nasıl yapılır?

Bone

Öne çıkan mesajlar

http://thottbot.com/q12886
şuraya baktığımda herkes "ohoo çok kolay, çantada keklik" gibi şeyler demiş. Ama sanırım Death Knight için kolay.

Warlock'la beceremedim bir türlü.
Zaten close combat, spellcasterlar için close combat warrior gibi classlar kadar kolay değil. Bir de pet classı olunca pet olmadan pek birşey yapamıyorum. DD, drain health felan denedim beceremedim. Bir de normal combatta olduğu gibi, burda da bana vurunca büyü (drain health mesela) dismiss oluyor.
Kolay bir yolu var mıdır bu questin?

Combo felan varmış sanırım, "'s exotic fighting technique throws the drakerider off-balance." diyormuş.
Warlock'ta da böyle biz özellik var mı kullanılabilecek?
Sosyal ağlarda paylaş

Spidee said:

Abi ne draini, ne peti, ne close combatı. Veriyorsun beline iki tane Inci veya SB ölüyor zaten. Bu bu kadar topic açmalık bir olay falan değil ki? Lvl 1 Orcla Boar kesmekten pek farkı yok.

kafam karıştı questte sorayım dedim. harpoonla gidip adamla dövüşmek lvl 1 orcla boar kesmekle kıyaslanacak bir olay değil o ayrı mesele.

kermit said:

drain health diye locka yeni skill gelmiş oğuz of
yetomusun ya

ben yaptım yeni skill. group halinde drain life çekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi 1.5 saat önce yaptım
questi yapmam 4 dk felan sürdü hani bi ordan bi oraya atlamak felan ama bakmadıydımda böyle thot bottur wowheaddir felan
ulan şey sanıyom bu drake quest bitince götrürcek beni sanıyom tavaf etti 7 kere döndü hacı oldum orda megersem meşalelere atıcakmışım mızrağı
demek istediğim şudurki
yaptığım en kolay questti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...