Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Agladıgınız Oyun..

Eternal

Öne çıkan mesajlar

Merak ediyorum acaba sizi aglatan bir oyun veya oyun senaryosu varmı..
Beni Ps de Metal Gear Solid aglatan bir oyundu..Ve hayatımda oynadıgım en iyi oyundur..ölede kalıcak..
oynayanlar bilir nerde agladıgımı söliyim bari :) sniper wolf u öldürdükten sonra Otacon un onu sevdigini ogrenmiştim ve resmen aglamıştım..Beni Mgs bu kadar etkiledi veya bazen gercekten oyunu tekrar düşünüyorum ve acıp tekrar oynuyorum..
Sizin varmı böle bir oyununuz sizi aglatan..?[hline][b]Hayat ne boşvericek kadar kısa
Ne de önemsicek kadar uzundur..
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler!

Metal Gear Solid 2: Sons Of Liberty Papağanın "Hul, I miss you." dediği demo.
Final Fantasy X Saldırıya uğrayan Al Bhed üssünde Tidus'un Yuna'nın öleceğini anladığı demo.[hline]horacegoesskiing, 15 July 2003 00:51 tarihinde demiş ki:
skini göremedim..

abuzittin, 15 August 2003 14:26 tarihinde demiş ki:
Peki nasıl frp yasayacağım öretirmisin
Sosyal ağlarda paylaş

mgs ağlatıcak oyundu,o gazmeskeli boss(adını unuttum)'un ölümü,ve snıperwolf'un ölümü gerçekten çok güzel,sons of liberityde öyle,eski mgleri oynadıysanız grayfox'ile olan kavga o dandik grafik ve müziklere rağmen çoooook duygulandırıcı,ve mgs'nin sonunda naomi-snake-grayfox arası konuşmalar(grayfox'un sözlerini değiştirip anlatması naomiye,oynanmadan anlatılamaz!)

sons of liberitydeki ema'nın papağanı........[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 22 August 2003 00:38 tarihinde demiş ki:
mgs ağlatıcak oyundu,o gazmeskeli boss(adını unuttum)'un ölümü,ve snıperwolf'un ölümü gerçekten çok güzel,sons of liberityde öyle,eski mgleri oynadıysanız grayfox'ile olan kavga o dandik grafik ve müziklere rağmen çoooook duygulandırıcı,ve mgs'nin sonunda naomi-snake-grayfox arası konuşmalar(grayfox'un sözlerini değiştirip anlatması naomiye,oynanmadan anlatılamaz!)

sons of liberitydeki ema'nın papağanı........[hline]less talk,more glock!

gaz maskeli boss Pyscho Mantis ti dogmeat..
Evet gercekten oda cok iyiydi ama en cok sniper wolf da kopmuştum ben resmen agladım ya :)[hline][b]Hayat ne boşvericek kadar kısa
Ne de önemsicek kadar uzundur..
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

ama ağlamk değilde fallout 1'in sonunda çok sinirlenmiştim LAğğğğna,kahpeler,olurmu bea,eline yüzüne dursun,boyun posun devrilsin overseer!!ehu,başka sinirlendiğim sahne mgs'de liquid'in kamufulajını ortaya çıkarmasıydı hani gözlüğü çıkarıp,saçını bırakıyodu,odaya gaz salıyodu,o sahne bbaya etkiliyiciydi,ben sanatarium'u oynamadım,istanbul avrupa yakasında cd'si olup bana ödünç verebilcek varmı:([hline]less talk,more glock!
Sosyal ağlarda paylaş

nhl 2003....son anda yediğim gol,kaleci cujonun salaklığı...ağlamasam da laneeeeet diye bağırmıştım[hline]karpuz, 14 June 2003 19:26 tarihinde demiş ki:
Karpuz yedim! Manavdan aldım eve getirirken yolda dayanamayıp tırnaklarımı batırıp (olmayanları) 1 parça koparabildim ve attım ağzıma... Çekirdeğini sevdiğimin meyvesi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Hayat denen oyunu oynarken kah güldüm kah ağladım.
Süper oyundur hala devam ediyorum ve şimdilik bitirmeye niyetim yok :p[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

hehehe ultima az aglatmamıstı beni sinirden lag da yatmalar,pathfinding belaları :hrr:[hline]BabacumMostors, 09 August 2003 15:39 tarihinde demiş ki: ne demis aceb ?
kız ayarlamaya niyetli arkadaşlar...

hiç durmayın bugünden dershanein kapısına yaldırın zaten kızlarda sizi bekliyorlardı "gelselerde versek" diye...

yok ulan öyle şey adam gibi oturup çalışın

Sosyal ağlarda paylaş

lethe alemsin :lol:

age of wonders'ın bitişi (undead sonu) duygulandırmıştı bir hayli, myth 1&2'nin sonu da bayağı duygulandırmıştı ama zaten baştan sona hep duyguluydu zaten hikaye..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

Planescape: Torment'in sonu.

Ana karakter, ölümsüzlüğünü öldürmesi ardından arkadşalarına döner. Hepsiyle tek tek konuşur vedalaşır. Köle dostunu özgür bırakır.Aşkına son bir öpücük verir. Mercy Killer arkadaşına suçsuzluğunu kanıtlar, iblis rahibeye senin geldiğin yere gidiyorum der.

Ve kan savaşına katılmak üzere sonsuza dek aralarından ayrılır.. Aahh.. Ağlamadım belki ama çok duyglanmıştım[hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
A mug of ale, and a fine tale!
Gimli yönetti
Sosyal ağlarda paylaş

Fallout 1 i ilk oynayisimda ilerlemisim etmisim tam takim giderken karsima Manyak mutie encounter i cikmisti. Yanimdaki ian da ilk turnde manyak mutilere yakisir bi sekilde manyak bir damage almak uzere parcalanmisti. Orada oyunu save lemeksizin 6 saat oynadigim icin aglamistim. Daha sonra her yarim saatte save leyerek save slotlarinin anasini aglattim o ayri...[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...