Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk dizileri batıya uysun istiyorum artık !!!

Disease

Öne çıkan mesajlar

Disease said:

Bıktım lan aşk hikayelerinden of evdeki herkes birbirine aşık birbirine kayar fln olmasın artık . Grup seks muhabbetinin dönebildiği karıların erkeklerin üstüne çıktığı ama bunu komediye uyarlayabilen türk dizileri istiyorum ama olmuyor why man why ?

Türk dizilerinin birbirinin klonu olmasından sıkıldım.
Birbirinin klonu olması bitsin artık.

- Evin içinde sürekli hır gür yaşansın istemiyorum.
- İnsanların karılarını aldatıp sevgilisiyle evlenmesini istemiyorum.
- Aynı kızın 10 oğlana vermesini istemiyorum. Aynı oğlanın 10 kıza vermesini de istemiyorum.
- İnsanların birbirine şantaj, komplo yapmasını, arkasından dolap çevirmesini istemiyorum.
- Ağalı dizi görmek istemiyorum.
- Sırf güzel kız veya sırf yakışıklı erkek diye acting yeteneği olmayan veletlerin dizide oynamasını istemiyorum.
- Kamera açıları doğru düzgün olsun istiyorum. Dandirik kamera açıları kullanan yönetmenler işten atılsın istiyorum.
- Artık tüm dizilerin aynı renk tonu (Half-Life gibimsi) kullanmasını istemiyorum. Post processing'e önem verip daha farklı renk tonları kullansınlar istiyorum.
- Zenginlerin kocaman malikanelerinde gün geçirmek istemiyorum.
- Bir dizinin 2 saat sürmesini istemiyorum.

Doğru düzgün dizi yapsınlar artık.
Gençlerin Dizimax veya CNBC-e izlediğini farketsin bu yönetmenler. Nerde hata yapıyoruz diye düşünsünler.
Alternatif türlere yönelsinler. Herkes gidip aynı türde klon dizi yapmasın. Doğru düzgün kamera açıları ve renk tonları kullansınlar. Parlayan diziler görmek istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...