Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Emule/emule plus felan kullananlardan bir istek

Bone

Öne çıkan mesajlar

programda adınızı "Paticiktekinick" [Paticik]
(mesela benim durumumda Bonecrusher [Paticik]
yapın.

ara sıra programda dosyalarınıza tek tek bakın Paticik kullanıcılarını "friend" yapın.
böylece birbirimizden daha hızlı dosya çekeriz..

ne dersiniz, hoş olmaz mı? ;-)
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle güzelim bir paticik bayrağı hazırlayıp sonra da bunu evimizin penceresine assak ne güzel olur değil mi. Misal yolda yürürken sıkıştık diyelim, hemen kafamızı kaldıracağız yukarılara ve bakacağız bir pati bayrağı. Hemen kapsını çalıp "merhaba ben paticikten hedeyim ve de çok sıkıştım. Bir pati olarak bana tuvaletinizi açarsanız sevinirim" diyip rahatlamış olarak paticiğe bir kez daha şükredeceğiz.[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

Neden işe yaramasın Bone bizim bir grubumuz var ve 10 kişiyle başlamıştık şu an yüz kişiyiz ve birbirimizden çok hızlı bir şekilde dosya transferi yapabiliyoruz. Hatta bizim isteklermize göre şekillenmiş bir de emule modumuz var. Eğer yakın zevk ve isteklere ihtiyaç duyan bir grup iseniz çok da işinize yarayacak bir sistemdir ben şahsen tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

LevieMaxilack [Paticik]
böyle yaptım ama hala IP hedesi lazım. IP verelim desem o iş sakat, dosya indirirken bulalım kendimizi desem o iş de zor.Bence bu iş yaş.[signature][hline]I am a vision, I am justice
Never thought that I could love
Living in shadows, faded existence
It was never good enough

The first Levie of Paticik

Sosyal ağlarda paylaş

HEmen size bir organizasyon yapayım madem istiyorsunuz birbirinizi bulmak emulede.
Oncelikle isimlerinizin yanına [paticik] yazın. Ondan sonra da

ed2k://|file|PaticikFile.[www.paticik.com].zip|26209420|EF07F3EC32E425DFE842F4B1D8742A96|/

adresli dosyayı indirmeye başlayın.

[Bu mesaj ghaldszar tarafından 04 Mayıs 2004 16:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 03 Mayıs 2004 18:31 tarihinde demiş ki:
Şöyle güzelim bir paticik bayrağı hazırlayıp sonra da bunu evimizin penceresine assak ne güzel olur değil mi. Misal yolda yürürken sıkıştık diyelim, hemen kafamızı kaldıracağız yukarılara ve bakacağız bir pati bayrağı. Hemen kapsını çalıp "merhaba ben paticikten hedeyim ve de çok sıkıştım. Bir pati olarak bana tuvaletinizi açarsanız sevinirim" diyip rahatlamış olarak paticiğe bir kez daha şükredeceğiz.

:))) ehuee...

dc++ hubı kurun; p3 550mhz 128 ram bilgisayarda çatır çatır çalışıyor server..[signature][hline]sadece ölüm ...
Sosyal ağlarda paylaş

Evet Razorback 2 serverinden ulaşmanız daha kolay olacaktır.
O dosyaya gelince o dosya sadece birbirinizi tanımlayabilmeniz için benim share ettiğim bir dosya. İçinde önemli bir şey yok. Şimdi siz o dosyayı çekmeye başlayacaksınız ve 10 mb. yi gectiğinde ben o dosyayı yarıda kesicem. Bu sayede benden dosyayı indirmeye çalışmış herkesde dosya yarım olarak kalacak ve o dosyayı indirmek isteyen herkesi göreceksiniz. Bu sayede de birbirinizi friend liste ekleyebileceksiniz. Emulede bir grup kurmanın en kolay yollarından biridir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne oldu yaa sadece 2 kişi için miydi bu olay?
Bu arada diğer patileri gormek isteyen ve diğer patiler tarafından listeye eklensin diye gorunmek isteyen kişilerin yukarıda adresini verdiğim dosyayı indirmeleri gerekiyor. O dosya yarım bir dosyadır yani hiç bir zaman dowloadi bitemeyecek bir dosyadır. Fakat o dosya sizde yarım olarak durdukca listeye girmek isteyenler tarafından daha kolay bulunacak ve listelere ekleneceksiniz. O yüzden isminin yanına paticik yazan herkes bu dosyayı indirirse herkes icin kolaylık olur.

[Bu mesaj ghaldszar tarafından 06 Mayıs 2004 15:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
sturm, ghaldszar, befounder, raven ekledim arkadaş listesine, iyi oldu.

ama anlamadığım birşey var, şu an iki ghaldszar gördüm, nasıl oluyor bu iş? (ikisi de aynı ghald sanırsam)[signature][hline]XaGoN, 14 Şubat 2003 17:35 tarihinde demiş ki:
Hala GeoCities yasiyor ona hayret ediyorum

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 07 Haziran 2004 09:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...