Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NTVSpor - Antu Kardeşliği

Cantona

Öne çıkan mesajlar

ginaly said:

Doğrudur. Zaten doğuş grubu ve fenerbahçenin yakınlığı biliniyor. Araba falan veriyolardı futbolculara paso.

doğuş otomotiv'in sponsorluğundan kaynaklanıyo o.

aynı doğuş otomotiv bütün ali sami yen'in etrafını ayrıca doğru hatırlıyosam inönü'nün etrafını arabaların logolarıyla çevrelemiş büyük gelir sağlamıştır üç takıma da.
Sosyal ağlarda paylaş

elaidi said:

ginaly said:

Doğrudur. Zaten doğuş grubu ve fenerbahçenin yakınlığı biliniyor. Araba falan veriyolardı futbolculara paso.

doğuş otomotiv'in sponsorluğundan kaynaklanıyo o.

aynı doğuş otomotiv bütün ali sami yen'in etrafını ayrıca doğru hatırlıyosam inönü'nün etrafını arabaların logolarıyla çevrelemiş büyük gelir sağlamıştır üç takıma da.

yok dalga geçiodum ben zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

buyse hırsını bu topicten almış dsadsa

bu arada hatırlamıorm cantona hangi takımlı?

Gs'li diye biliyorum.

Ayrıca, Hakan Ünsal olayına kocaman bir +1.

Bıktım bu herifin saçma sapan Gs düşmanlığı yapmasından.

Bordeaux deplasmanında 0-0 ile dönen Gs'ye, "İstanbulda bu skor alınsa neler olurdu?" diyecek kadar mı beyni yanmış bu herifin, ya da Benfica maçı öncesi sürekli görücez Gs'nin gerçek gücünü diyip 2-0 bitince maç Benficayı çok büyütmüşüz diyen bir adam bu.

Her hafta ama her hafta Galatasaray'a saldırıyor sözleriyle.

Bir de basketbol haberi çok yanlı yazılmış lol, gerçi tüm basında öyle o. Fb'nin kudretli medya lobisi. :]
Sosyal ağlarda paylaş

ZaugnaKhaldun said:

basket haberi çoğu yerde yanlıydı sanırım, milliyette de "hakemin kararı yüzünden fener maçı kaybetti" falan yazıyordu şaka gibi.

bir de şu var, beşiktaşın şampiyonluğu ne kadar gündeminde kaldı bu ülkenin; hemen unutturuldu topuz fener'e gidecek tartışmaları geldi yerine.

galatasaray ve fenerbahçe lobisi çok güçlü gazeteciler üzerinde, beşiktaş ın onlardan çok daha az.

ya bende bunu anlamıyorum fenerbahçe gündemi değiştiriyomuş ya biri şampiyon oldu diye 2 yıldır almaya çalıştığın adamı almayacanmı? Aziz Yıldırım bırakacam der gündem değiştirdi olur. Yani Fenerin birşey yapmaya hakkı yok başka bir takım başarı sağladığında susup oturmalı hiç bir şey yapmamalı bu nasıl bir zihniyettir böyle ya. Hem ayrıca gündem değiştiriyosada bilerek helal olsun derim. Demekki o kadar büyük takımmış ki tek hareketi ile herşeyi unutturuyor diğerlerinden büyükmüş derim. Ayrıca evet fenerin ve gs'nin lobisi bjk'ye göre kat ve kat fazladır.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Servet kapak oldu!
Fransız spor basını, G.Saraylı yıldızı gündeminden düşürmüyor.

Galatasaray'ın milli futbolcusu Servet Çetin, Fransa’nın ünlü dergisi France Football'un hafta sonu ekine kapak oldu.

Marsilya'da kulüp başkanı Pape Diouf'un görevden alınmasından sonra transferi beklemeye alınan Servet, Fransa'da gündemden düşmüyor. France Football'un "Marsilya kuleleri transfer ediyor" başlığıyla verdiği haberde, Beşiktaş'ın Fransız orta saha oyuncusu Edouard Cisse de yer aldı. Servet'in maskeli fotoğrafıyla manşete çıkan haberde, Servet ve Cisse'nin Marsilya'nın transfer listesinde ilk sıralarda yer aldığı belirtildi.

Servet Kapak oldu, oha Fransızlar Fenerbahçe lehine çalışıyor: http://www.htspor.com/spor-haber/155839-Servet-kapak-oldu.aspx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...