Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Thor (2011)

cado

Öne çıkan mesajlar

Abi 3D = Daha çok para.

Dün cinebonus'ta gittik 2 kişi 38 lira bayıldık. 18.00'den sonra tek fiyatmış da, öğrenci yokmuş vs.

Eğer o film 2D olsa gözlük payı vs. alamayacaklar, daha çok sinemada gösterime girebilecek (mesela 6 liraya bilet satan sinemalar var, Thor yok oralarda) karları azalacak adamların.

Film süper olsa da 3D'lik bir olayı yoktu. Zaten Avatar'dan başka da 3D'yi doğru düzgün kullanan bir film izlemedim ben henüz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
İzledim sonunda, güzel filmdi. Hoş espriler, göndermeler vardı Marvel bilenler için. Hawkeye'da göründü =)

Marvel yeni filmlerle farklı bir dünya yaratıyor zaten: http://en.wikipedia.org/wiki/Marvel_Cinematic_Universe Hep demişimdir, Quasada büyük adam, zirvede bıraktı hala onun projeler devam ediyor. Steve Jobs versiyonu çizgi romanların. Çizgi romanlar da gelecek demişti bu arada Quesada MCU'da.
Sosyal ağlarda paylaş

film iyi guzel de tek sorunu

thorun insana asik olmasiydi. sonra thorun kardesi "WHAT ARE YOU DOING YOU'LL NEVER SEE HER AGAIN" falan demesine de rahatsiz oldum, sonu kiza baglamalarina da rahatsiz oldum. romantik olayi hic gerekli duymadim, natalie portman guzel de sidekick kizin yerini alsaymis daha iyi olurmus bence.

Sosyal ağlarda paylaş

Filme gelince ben bu tip filmlerde ne olsa izliyorum abi böyle süper güçler ne biliyim çok karizma adamlar baltalar biofrost mu ne onlar bayılıyorum ondan çok beğendim.. Ama 3D olmasın abi şu filmler lütfen yani şu film 3D siz daha güzel olur gibime geliyor çünkü o devlerin yaşadığı yerdeki sahneler filan çok karanlıktı.. ben yine de 8/10 veririm.. Nataliye gelince hiç sevmem zaten kendisini kedi yavrusu gibi öbür kız daha iyiydi bence natalinin yanındaki..
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

derp said:

Cuce said:

neden ki süper kahramanlar aşık olamazmı?

olabilir de butun konuyu kiz hakkina cevirdiler ordan sictilar.

nasıl konuyu kız ustune cevirdiler?

nerenle izledinki filmi.

adam tüh maniteyı göremiycez dedi oldu bitti yanı.

kiskandim o yuzden. ben forever alone film izliyorum, natalie portman nordik tanri icin portal aciyor.

Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

f

adam jotunheim yikilmasin diye mis gibi kopruyu kirdi lan, siz kiz davasindasiniz.

O köprü olayınıda anlamadım. Tamam yıktı köprüyü kurtardı Jotunheim'ı flnda. Niye bir daa asgardianlar inşa etmio köprüyü de Heimdall'a Natalie Portman'ı röntgenleme görevi veriyorlar.
Hani bir kere yapmışlar Bifrost'u bir daha yapamıyorlar mı?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...