Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bana yalan söylediler!

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

adamınbiri said:
annem kesinlikle çıkmamı istemiyo bende hiç üzmek istemiyorum ne yapıcağımı bilmiyorum kafayı yemek üzereyim!

e karşına al konuş, böyle böyle de ?
anne mesleğimle alakasız dandik bir işte çalışıyorum diyince HAYIR DAHA İYİSİNE LAYIK DEĞİLSİN demiyorsa işe yarar yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi süre daha dene derim. Zaten eğer stajsa bi 3 hafta daha vaktin var fazla bi şey yok.
Ama stajsa, stajyer muamelesi görmek malesef kaçınılmaz. Tüm işletmeler eminim ki stajyerleri seviyodur. Kimine maaş vermiyosun, kimine de asgari ücret veriyosun, istediğin gibi çalıştırıyosun adamın iş hakkındaki merakını sömürerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

vaniLLe said:

simdi söyle bisi var, okulunu bitirmemissin, asci sayilmazsin. stajyer muamelesini istesen de istemesen de göreceksin.
iyi ki pattis-sogan soy/dogra dememis sana dua et. gerci mutfakta onlarla ayni ortamda olsaydin, birseyler kapardin yine pattis soymak zorunda kalsan bile. o da var.

cok da rahatsizsan diger yerlere basvuru yapmaya devam et. daha iyisini bulursan birakirsin. ziibaauwn diye birakmaya gerek yok.

Adam demişki ben pattis domatis soysam daha mutlu olurum gelen geçene nasıl yemek pişirdiklerine bakarım öğrenirim o bile amacım için iyidir diyore aplacım. Yukarıyı okuyunuz efemn.

ben ilk mesaja hitaben yazdiydim.
40 yilin basinda bi tüm postlari okumiyim dedim peheey.
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

o tostları birisi yapacak.sen en kıdemsizsen sen yapıcaksın.ben iş öğrenmeye gelmiştim diye bütün ayak işlerinden sıyrılamazsın ki..az sabret

ben ayak işi yapmak istiyorum diyorum adam sıyrılamazsın diyo:D
mutfakta oliyim bana domates soydursun bütün gün
patates soydurtsun ama mutfakta oliyim
şeflerden biri bi tatlı yaparken içine neler koyuyo onu göriyim
bi yemek yapılırken tencereye ortalama nekadar tuz koyuluyo ona dikkat ediyim bunları domates soğan soyarken yapmaya razıyım ben ama 95 kilo diet'e girmiş birine
kepek ekmeğinde dilli kaşarlı tost yapmak istemiyorum bilader
yarın konuşcam şefle tekrar olmazsa garsonluğa geçicem
parası benimkinin nerdeyse 2 katı +tip var
:D
Sosyal ağlarda paylaş

dostum sen filmin sonunda asil topu 90 a takicak olan adamsin,
aklina hollwood filmlerindeki once ezilen dislanan sans verilmeyen ama assolist sahnede olmadigi zaman sahneye 1 anda cikan ve o anda ortaligi yikan kisiler aklina gelsin.

En baslarda senin icindeki istegi goremeyen, dikkafali yada dick-kafali adamlar cikacaktir.

Az sabret, o gun mutlaka gelecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...