Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

annelerdeki feysbuk imanı

soulberry

Öne çıkan mesajlar

her annede oluyo mu bilmiyorum da, ben feysbuk kullanırken annem "kızım hedehödö'ye de baksana bi ordan; değişmiş mi merak ettim" diyodu. hedehödö diye bahsettiği kişi de elli yaşında manavcılık yapan bi teyze.. yani feysbuk üyeliği yok; olamaz, çünkü tanıyorum o kadını ben. facebook'ta görebileceğim en son kişilerden biri.

"yok anne, üyeliği yoksa bulamaz zaten!" diyodum ben de. "vardır vardır, nasıl olmaz hedehödö bile var, geçen şeyettin ya hani" diye ısrar ediyodu. sonra ismi aaratıp gösteriyodum gerçekten manav teyzenin facebook üyesi olmadığını.. pek tabi ikna edemiyodum göstermeme rağmen, anlamıyodu ekrandaki mesajın "yok öyle biri kardeşim" manasına geldiğini. sonra "aman aman, msn'de sabahlamayı biliyosun ama iş bana gelince anlamıyosun!" diyip gidiyodu..

canım sıkıldı yazim dedim, feysbuka kayıtsız şartsız iman eden anne sahibi herkese selam gönderirim; ellerinden de öperim.
Sosyal ağlarda paylaş

yakın akrabalarımızdan;
annemin
babamın
kızkardeşimin
halamın
eniştemin
amcamın
yengemin
onların 2 çocuğunun
ve diğer yengemin (dayı)
ve onun çocuğunun

feysbuku var. hepsi eklemiş birbirini.
an be an takip ediyorlar gıcık oluyorum. bi gün silicem hepsini sdfgs.

ek olarak, annem ve babam hakkaten de üniversitedeki arkadaşlarını falan buldular, hatta babam yıllar sonra arkadaşlarıyla buluşma ayarladı falan.
ben de ilkokul arkadaşlarımı buldum ama henüz tık yok.
vay anasın.
Sosyal ağlarda paylaş

beni facebook hesabımı silmeyen iten iki olay oldu

1- proje hocalarımdan birinin facebooka üye olması ve beni sürekli boğaziçi sadece ders çalışmak değil eğlenmektir gruplarına davet etmesi

2- kore ve japonya civarlarında, hayatının 12 saatini facebook vb sitelerde geçiren insanlar için açılan rehabilitasyon kampları haberi
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

yakın akrabalarımızdan;
annemin
babamın
kızkardeşimin
halamın
eniştemin
amcamın
yengemin
onların 2 çocuğunun
ve diğer yengemin (dayı)
ve onun çocuğunun

feysbuku var. hepsi eklemiş birbirini.
an be an takip ediyorlar gıcık oluyorum. bi gün silicem hepsini sdfgs.

ek olarak, annem ve babam hakkaten de üniversitedeki arkadaşlarını falan buldular, hatta babam yıllar sonra arkadaşlarıyla buluşma ayarladı falan.
ben de ilkokul arkadaşlarımı buldum ama henüz tık yok.
vay anasın.

Abi ne yakın bi sülalesiniz lan bunlar yakın akrabaysa sana uzak akraba kim abi asdf
Sosyal ağlarda paylaş

dayımın dili dönmediği için filizburk diyo.
kuzenlere sorup profilimi geziyormuş ama.
hangi kızla foto görse gidip isteyelim diye tutturuyo.
sonra da internette takılan kızdan hayır gelmze ben sana kendim bulcam diyo.
gitmiş kendine laptop almış, wireless çektirmiş eve. bi tek google'a girebiliyor. googledan da köyün internet sayfası mı ne varmış orayı buluyor.
çok kral adam lan dayım. özledim hea.
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:
Abi ne yakın bi sülalesiniz lan bunlar yakın akrabaysa sana uzak akraba kim abi asdf

yok yaa, ben de tam tersini düşünüyorum. bazı arkadaşlarım var, aşırı kalabalıklar. kızın 43 tane mi ne kuzeni var mesela. yuh diyorum. bizimki tenha bile kalıyor sdkjfhsd.
yakın akraba bunlar, uzak olanları da bundan sonrakiler işte. yani bence öyle. amca dayı falan yakın akraba değil midir?
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim evde herkese bilgisayar düşüyor, akşam olunca anam babam odalarına kapanıp netten oyun oynuyorlar, last.fm'de grup falan keşfediyorlar(dı, nitekim paralı olunca babam para vermem buna diyip torrent'a abandı :( ) Bir de facebook hesapları var, beni eklemeyin dedim, yeter bu kadar iç içe olduğumuz.

Bazen paticikte trollerden birinin babam olduğunu hayal ediyorum, içimi bir korku kaplıyor. Derin düşüncelere zerk ediyorum kendimi.
Sosyal ağlarda paylaş

annemin arkadaşları açmış ona facebook sayfası annemde ilk beni eklemiş böyle beklettim ignore ettim 1-2 ay sonra geldi "Beni arkadaşın olarak kabul etmiyomusun :( " dedi :S iyi hedehödö kabul ettim şimdide zırt pırt gelip sen hani dersaneye gidiyodun ne bu dışardaymışın.. Bu kız kim yanındaki.. Sevgilinin resmini göstersene diyip duruyo :S Tuto istiyom facebook anneden nasıl saklanır diye.. Bulmasın diye soyadımı bile eksik yazmıştım nası bi çabadır bu ya..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...