Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kanka hususunda iddia

LonelyWolf

Öne çıkan mesajlar

Rotweiler said:

Başlığı açman hata... ANkette bonusu olmuş. Gece beraber yatabileceğiniz duurma gelmişsiniz, kankaymış...

..kertirim adamı. Öyle kanka ayağına 7den sonra arayan olsun, biliyolar beni. Az dayak yemediler. Ha bide, kız arkadaşınla tartışacak kadar geniş olabilmişsin demekki zamanında. Yüzüme bakamaz benim nişanlım bu gibi bi durumda. Gider kendini döver...

Adam nickinin hakkını veriyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

Kisaca o kanka yada kanki yada hommie gidilip bulunur ve itina ile konusularak cep telefonu istenir tabi o numarayi vermek icin soylerken yok bir arkadasimi arayacagim denip o kisinin telefonu alinir ve guclu bir kola sahipseniz yerle yeksan ediniz o telefonu tam azini acacakken bir hazirkat sim i ve yeni bir telefonu eline verip '' Oylesine geciyordum. Optum '' dedikten sonra '' Bir daha bunlar shunlari yapma diyerek uyarilir ve eger tekrarlanirsa bu sefer telefonun saglam kendisinin yerle yeksan olucagi anlatilir ve bariscil bir tebessumle eli tutulur sonra tekrar birakilir ve uzaklasilir..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de anlatayım yeni konu açmayyım.

*
İzmirdeyiz. Yemek yapılcak öğrenci evi. salata falan balık.
rakı bilmemne.

O ara sebze alıyoruz. dedim ki, soğan almadın bak, salataya, soğan al. ya işte ne soğanı be kokucaz bıdıbıdı dedi, ne kokması hem süper tat katıyo falan dedim. yok ya ALMİCAM dedi. iyi dedim.
sonra gittik rakı seçiyoruz, hangisini alsak. o ara telefon, evdeki , kankası arıyo. (erkek tabi söylememe gerek yok aslında) kapattı telefonu. noldu dedim? yürürken bi yandan da cevap veriyo: cem balık nerdeyse hazır diyo, satala için soğan da alın diyo dedi. gitti çat soğan aldı koydu.
Baktım böyle, sadece baktım. Bir kaşımı da yukarı kaldırdım.
Sonra arkamı dönüp gittim, bilen bilir süper trip yaparım çünkü.
Böyle de bi meriç anımdır.
ikisi de çok çekti sonra benden.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Kız şimdi senin kız arkadaşın değil mi? Ne çekiyo senden niye çekiyo? Madem ters bi durum var niye ayrılmıyosun?

hayır onun dışında sakat bir durum yok. olaylar olurken biz çıkalı sadece aylar oluyordu. saflığına geldi biliorum da, çok hırpaladım laflarımla sonra :D
çocuğu da bildiğin şamar oğlanı yaptım bi ara, bol bol başbaşa kaldım çocukla ahaha 8-)
sonuçta 10 senelik arkadaşıymış o da.
Ama
AMA
anladınız di mi?

Neden soğan aldın diye de ayrınılmaz olum.
çok fenasın
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

Ben de anlatayım yeni konu açmayyım.

*
İzmirdeyiz. Yemek yapılcak öğrenci evi. salata falan balık.
rakı bilmemne.

O ara sebze alıyoruz. dedim ki, soğan almadın bak, salataya, soğan al. ya işte ne soğanı be kokucaz bıdıbıdı dedi, ne kokması hem süper tat katıyo falan dedim. yok ya ALMİCAM dedi. iyi dedim.
sonra gittik rakı seçiyoruz, hangisini alsak. o ara telefon, evdeki , kankası arıyo. (erkek tabi söylememe gerek yok aslında) kapattı telefonu. noldu dedim? yürürken bi yandan da cevap veriyo: cem balık nerdeyse hazır diyo, satala için soğan da alın diyo dedi. gitti çat soğan aldı koydu.
Baktım böyle, sadece baktım. Bir kaşımı da yukarı kaldırdım.
Sonra arkamı dönüp gittim, bilen bilir süper trip yaparım çünkü.

olm soğan lazımdı, aradım söyledim kızcağıza.
niye trip atıyorsun ki?
bence üstüne çok gidiyorsun onun.
Sosyal ağlarda paylaş

"Kanka" diyorlarsa birbirlerine problem var, ha kanka teşhisini sen koyduysan dostluklarını incele bence.

Benim 8-10 yıldır çok samimi olduğum kızlar var, dünya kadar çocukla ilişkileri oldu, özellikle bu ilişkilerin dışında durmaya çalıştım. Ha tabii yeri geldiğinde kızları poh pohlamak da gerekiyor, gereksiz yere büyütüp hem kendi sinirlerini hem de karşılarındakinin sinirini bozuyorlar. Yani çocuk kızı anlamış gibi yapıyorsa büyük ihtimalle işi büyütüp uzatmasın diye oluyor olabilir, ki kızın sevgilisinin avantajına böyle durumlar.

Bazen de kızlar gayet masum arkadaşlarını kullanabiliyorlar sevgililerini kıskandırmak adına. Çocuk sadece çevreden bir sapken kızın ilgisini üzerinde hissedip "lan yoksa?" diyebiliyor. Kıza yavşayıp bu olay ve benzeri işler yapınca da kız sevgilisine "kankam ne var ki?" diyor.

Son olarak da sevgilisi olan kıza yazmaya çalışan sefiller var, kızı kaşar durumuna düşürmek de istemediklerinden arkadaş ayağına yatıp bir yandan da kızın çocuktan ayrılmasını bekliyorlar hatta süreci hızlandırıyorlar.

Teoremleri bir kenara koyarsak, önce çocukla arkadaş ol bence, bir tanı nasıl bir tip. Gerçi gecenin bir yarısı telefon açıyorsa cinstir biraz. Ben gecenin bir yarısı sevgilimi ararken bile lan rahatsız eder miyim diye düşünürüm.
Sosyal ağlarda paylaş

ben hiç düşünmem sevgilimi ararken.( tabi işim var arkadaşlarlayım filan demediyse rahatsız ederim)
karnımım ağrısından uyuyamadım zamanlarda gece 4te arayıp uyan uykum kaçtı konuş benlenn canım sıkılıyo dediğim oldu.
bi arkadaşımı arayamam öyle mesela kızda olsa erkekte olsa ''ganga'' da olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

sen kızsın o halde..
hayatta kadın kontenjanı diye bişi var. öle ki kızlara verilen zarlar 2den başlıyor ve 5yüzlü..

beni arasalar (uyumuyorum gerçi hiç) uyurkene, öle gereksiz bişi için -karın ağrısı falan- kaparım telefonu suratlarına. "taam taam hayde hayde.." şeklinde
Sosyal ağlarda paylaş

Bu durum samimiyetle alakalı bişey.
Hayatımda hiç kimseye yapmadım. yaparım dediysemde öyle her gece değil. 40 yılda bir uykum kaçıcakta gece arıcam. ama aynı şekilde oda beni arar.
Ama dediğim gibi çevremde en yakın arkadaşımı bile aramam o saatte. saat 10 - 11 den sonra normal insanları aramak garip geliyo bana.
Sosyal ağlarda paylaş

ama şuda bi gerçekki kızlar bu konuda hep saf oluyolar nedense.
-ayyy mahmut nolcakki ahmet benim sadece arkadaşım bık bık bık.

yani karşısındaki erkek arkadaş gözüyle bakmasa bile onlar ısrarla öyle olduğunu kabul ediyo( sanki erkek gibi laf ettim )

çok nadir iyi dost olan bi erkek bi bağyan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...