Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızları Anlamak volume 423423

cogitoz

Öne çıkan mesajlar

ahahah tam üstünee
alın işte ''Didem Erol'' açıklamış. ahaha salak kadın.

BEDAVA VARKEN NEDEN SATIN ALAYIM

Saba Tümer'in programına konuk olan Didem Erol, kadın-erkek ilişkileri üzerine yaptığı konuşmalar ve verdiği ilginç tavsiyelerle ekran başındakileri kısa süreli bir şaşkınlığa uğrattı.
İşte o diolog:

Didem: Şimdi erkekler de uyandı kardeşim. Diyorlar ki biz bedava süt alıyorsak ineği niye satın alalım. Öyle de bir durum var. O yüzden arada süt vermeyi keseceksin.

Saba: Didem, çok komik kadınsın sen.

Didem: Arada bir görüneceksin, arada bir süt vereceksin, o süte bağımlı hale getireceksin ki onu çektiğin zaman adam 'Allah Allah' diye kalacak böyle.

Saba: İnek sağmadan çekeceksin. Sen peki bu lafı hiç kullandın mı bir cümle içinde?

Didem: Çok kullandım canım.

Saba: İşe yarıyormuş valla.

Didem: Yarıyor tabi, çünkü kısa hisseden, kısa şeyden giriyorsun olaya, ne ben oturup 3-5 yıl seni mi bekleyeceğim canım! Ben seviyorum demişim. Sen seviyorsan ya karşımda dur adam gibi ya da yok ol....

Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

yayt ne kasiyorsunuz, takilin iste abi. hatunu anlamiyosan da, anlasamiyosunuzdur zaten. cünkü olay bi hatunu anlayabilmekten degil, bir insani anlayabilmekten geciyor. sen gerekli özveriyi, fedakarligi gösteremeyeceksen onu anlamak icin, e birak yol ver gitsin ozman.
ha bi de sayko dengesiz hatunun tekine denk geliyorsunuz, direkt bütün KIZLAR anlasilmaz oluyor.
''benim dilberi anlamak'' die topik acin bi dahakine, daha iyi edersiniz. lütfen.

hangi hatun gelip surda erkekleri anlayamamak diye topik aciyo? siz cok anlasildiginizdan degil merak etmeyin.

efendim biz karilar, msnde aglasiyoruz. cünkü gayet normal bir olay sevdicegi anlayamamak/anlasamamak vs.vs.. yani kisacasi demek istiyorum ki, birakin tüm kadinlari anlamayi, kendi kiz arkadasiniza yogunlasin.
bu sorunu public ortamlara tasiyinca kadinlari cözebilceginizi mi sandiniz?
hayir. cözemezsiniz tabi bu mantikla devam ederseniz.

ay yeter.

öfy denen angut yüzünden 4 kere editledim mesajimi arkadasim, kabul etmiyorum.

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

kızla konuşuyoruz artık itiraf ettim dedim yani senin karakterin beni çok etkiliyor çok şöylede böylede birsürü iltifat ettim kıza kız saol dedi ya ahah ondan sonra dedim daha ne kadar kibar bir şekilde söyleyebilirim senden hoşlandığımı dedim saol dedi yani saol ben almayım mı demek dedim ya bilmiyorum bunu uzun uzun konuşuruz dizim var dedi gitti bu nasıl bir olay ya tam umut sarıkayalık oldum ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Snefru said:

kızla konuşuyoruz artık itiraf ettim dedim yani senin karakterin beni çok etkiliyor çok şöylede böylede birsürü iltifat ettim kıza kız saol dedi ya ahah ondan sonra dedim daha ne kadar kibar bir şekilde söyleyebilirim senden hoşlandığımı dedim saol dedi yani saol ben almayım mı demek dedim ya bilmiyorum bunu uzun uzun konuşuruz dizim var dedi gitti bu nasıl bir olay ya tam umut sarıkayalık oldum ahahah

ahahahahah
Hatta ahhahahahahahahahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...